Başlanğıc Hochpannungskompony Lasttrennschalter FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə açarı
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə açarı
MODELL: Fkn12-12rd
OEM- UND ODM-Dienstleistungen: Verfügbar
Beifugung: Pineele standartı
Marke: Pineele, Eine Marke von Zhengxi
Forma: Alles verpackt tip
Bewertet von: Zheng ji,Leitender Elektroingenieur bei pineele
Mehr AS 18 Cahre Erfahrung in der Konstruktion və Prüfung von HV-Schaltanlagen.
Veröffentlicht am: 2 aprel 2025
Zuletzt Aktualisiert: 2 aprel 2025
Telefon E-Mail WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə fasiləsi nədir?
FKN12-12RD, 50Hz tezliyi olan 12 kV sistem üçün quraşdırılmış yüksək gərginlikli yükləmə açarıdır.
Niyə FKN12-12RD yüksək gərginlikli yükləmə düyməsini seçirsiniz?
Beləliklə, bu keçidlə ən böyük nə var?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
FKN12-12-ci Yüksək gərginlikli yükləmə açarının əsas xüsusiyyətləri
Bu yüksək gərginlikli yükləmə açarı yalnız işi əldə etmək üçün deyil, onu yaxşı etməklə bağlı deyil.
  • Sigorta uyğunluğu:Qısa dövrə qorunması üçün yüksək gərginlikli sigorta ilə problemsiz işləyir.
  • Davamlı qurma:Sərt qapalı mühitlərdə uzunmüddətli istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur.
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə fasiləsinin texniki xüsusiyyətləri
Gəlin nitty-gritty-yə girək.
ParametrVert
Nennspannung12 kv
Nennfrequenz50 hz
Nennstrom630 a
Qısamüddətli Qısa Dövrə Breaking Cari (sigorta ilə)31.5 ka
Nenn-kurzzeitstromfestigkeit20 ka (4s)
Mexanizche lebensdauer2000 Əməliyyatlar
Əməliyyat mexanizmiBahar işləyən (dərslik və ya motorlu)
Ətraf mühit temperaturu aralığı-25 ° C-dən + 40 ° C
Hündürlük≤ 1000 m
Nisbi rütubətGündəlik AVG.
Fkn12-12 -2 yüksək gərginlikli yükləmə açarından harada istifadə edə bilərsiniz?
Bu keçid, hər cür quruluşda parlayan əsl işdir.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
FKN12-12RD-ni necə quraşdırmaq və saxlamaq olar
FKN12-12RD qurmaq olduqca sadədir.
Niyə ağıllı bir investisiya
FKN12-12 -2 yüksək gərginlikli yükləmə açarı haqqında son düşüncələr
Ähnliche produkte
3,3kV Vakuumschütz
3,3kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakuum-Schutzschalter
0-10V Stromwandler
0-10V Stromwandler
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
12kV-Innen-Hochspannungs-Schaltanlage Erdungsschalter