FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə açarı
Modelo: Fkn12-12rd
Servicios oem y odm: Müdafiəsiz
Recinto: Norma Pineele
Marca: Pineele, Una Marca de Zhengxi
FORMA: Todo empaquetado tipo
REVISADO POR: Zheng ji,Ingeniero Eléctrico Senior En Pineele
Más de 18 Años de Təcrübə və Diseño y pruebas de aparamenta de Alta Tensión.
Publico En: 2 de Abril De 2025
Última aktualización: 2 de Abril De 2025
Teléfono Correo electrónico WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə fasiləsi nədir?
FKN12-12RD, 50Hz tezliyi olan 12 kV sistem üçün quraşdırılmış yüksək gərginlikli yükləmə açarıdır.
Niyə FKN12-12RD yüksək gərginlikli yükləmə düyməsini seçirsiniz?
Beləliklə, bu keçidlə ən böyük nə var?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
FKN12-12-ci Yüksək gərginlikli yükləmə açarının əsas xüsusiyyətləri
Bu yüksək gərginlikli yükləmə açarı yalnız işi əldə etmək üçün deyil, onu yaxşı etməklə bağlı deyil.
  • Sigorta uyğunluğu:Qısa dövrə qorunması üçün yüksək gərginlikli sigorta ilə problemsiz işləyir.
  • Davamlı qurma:Sərt qapalı mühitlərdə uzunmüddətli istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur.
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə fasiləsinin texniki xüsusiyyətləri
Gəlin nitty-gritty-yə girək.
ParámetroVal
Tensión nominal12 kv
Fromuencia nominal50 hz
Korrente nominal630 a
Qısamüddətli Qısa Dövrə Breaking Cari (sigorta ilə)31.5 ka
Corriente Nominal De Corta Duración20 ka (4s)
Vida mecánica2000 Əməliyyatlar
Əməliyyat mexanizmiBahar işləyən (dərslik və ya motorlu)
Ətraf mühit temperaturu aralığı-25 ° C-dən + 40 ° C
Hündürlük≤ 1000 m
Nisbi rütubətGündəlik AVG.
Fkn12-12 -2 yüksək gərginlikli yükləmə açarından harada istifadə edə bilərsiniz?
Bu keçid, hər cür quruluşda parlayan əsl işdir.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
FKN12-12RD-ni necə quraşdırmaq və saxlamaq olar
FKN12-12RD qurmaq olduqca sadədir.
Niyə ağıllı bir investisiya
FKN12-12 -2 yüksək gərginlikli yükləmə açarı haqqında son düşüncələr
Productos Relacionados
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 3,3 kV
Ver ahora
3,3 kv
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Ver ahora
Contactor de vacío de baja tensión
Contactory De Vacío de Baja Tensión
disyuntor de vacío de 11 kv
disyuntor de vacío de 11 kv
11 kV-lik vacío de vacío de
Transformador de corriente 0-10V
Interruptor de puesta a tierra de 24 kV
İnterraptor de puesta a tierra de 24 kv
Interruptor de puesta a tierra de alta tensión 12kV para interiores