ZN28A-12/630-20 Interruptor automático de vacío
Modelo: Zn28a-12
Servicios oem y odm: Müdafiəsiz
Recinto: Norma Pineele
Marca: Pineele, Una Marca de Zhengxi
FORMA: Todo empaquetado tipo
REVISADO POR: Zheng ji,Ingeniero Eléctrico Senior En Pineele
Más de 18 Años de Təcrübə və Diseño y pruebas de aparamenta de Alta Tensión.
Publico En: 6 De Abril de 2025
Última aktualización: 6 De Abril de 2025
Teléfono Correo electrónico WhatsApp
EnZN28A-12 / 630-20 Interruptor Automático de Vacíoorta gərginlikli qapalı tətbiqlər üçün hazırlanmış, 12 kV-lik bir gərginlik və 50hz tezliyi ilə hazırlanmış yüksək etibarlı və səmərəli bir cihazdır. Zn28a-12Seriya GB1984-89 standartına uyğundur və həddindən artıq yüklər, qısa sxemlər və çatışmazlıqlardan, qısa tibbi və arızalardan optimal qorunma təmin etmək, bağlı avadanlıqların təhlükəsizliyini və uzunömürlülüyünü təmin etmək üçün hazırlanmışdır.
ZN28A-12 / 630-20 vakuum dövrə açarının əsas xüsusiyyətləri
  • Korrente nominal: Fərqli yük tələblərini yerinə yetirmək üçün 630a, 1000a, 1250A və 1600A, o cümlədən birdən çox cari reytinqlərdə mövcuddur.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
ZN28A-12 / 630-20 Vakuum Dövrə Breakerinin texniki parametrləri
YoxArtículoVahidTexniki parametrlər
1Tensión nominalkvƏqrəb
2-ciKorrente nominalBir630, 1000, 1250, 1600
3-cüCorriente Nominal De Corte və Kortokircuitokəbə20, 25, 31.5
4-əQısa dövrə bağlama cərəyanıkəbə50, 63, 80
ƏqrəbCorriente nominal de pico soportadakəbə50, 63, 80
Əqrəb4S qısa dövrə cərəyanına tab gətirdikəbə20, 25, 31.5
7-yəQiymətləndirilən izolyasiya səviyyəsi
Güc tezliyi gərginliyə dözmək (qırılmadan əvvəl / sonra)kv42 (sınığı: 48)
Zərbə gərginliyə dözmək (qırılmadan əvvəl / sonra / sonra)kv75 (Sınıq: 84)
ƏqrəbƏməliyyat ardıcıllığı75 (Sınıq: 84)
ƏqrəbVida mecánicaVaxt10,000
ƏqrəbQısa dövrə indiki qırılma dövrləri qiymətləndirildiVaxt10,000
11Əməliyyat mexanizmi bağlanış gərginliyini (DC) qiymətləndirdiVƏqrəb
ƏqrəbƏməliyyat mexanizmi Trip Cari (DC) qiymətləndirilibV110, 220
ƏqrəbKontakt vuruşmm110, 200
ƏqrəbOvertrave (Bahar Sıxılma Uzunluğu ilə əlaqə qurun)mm11 ± 1
15Üç fazalı parçalanmış və yaxın sıçrayış vaxtıms3.5 ± 0.5
16Sıçrayış vaxtı bağlamaqla əlaqə saxlayınms≤2
17-ci ilOrta açılış sürətim / s≤2
18Orta bağlama sürətim / s1.2 ± 0.2
ƏqrəbAçılış vaxtı (ən yüksək əməliyyat gərginliyi ilə)s0.6 ± 0.2
20-ci ilYekun vaxts≤0.05
21Hər bir mərhələnin əsas döngəsi müqavimətiμω≤0.08
22Dinamik və statik kontaktlar icazə verilən kumulyativ qalınlığımm0.1
Quraşdırma və ətraf mühit şəraiti
Budur, tövsiyə olunan əməliyyat şərtləriZn28a-12dövrəGuía del Disyuntor:
  • Temperatura Ambiente: Breaker -30 ° C-dən + 40 ° C temperatur aralığında işləyə bilər.
  • Alitudu: Dəniz səviyyəsindən 2000 metrdən yuxarı qurğular üçün uyğundur.
  • Külək təzyiqi: Külək təzyiqinə 700-ə qədər (34 m / s) qədər) külək təzyiqinə tab gətirə bilər.
ZN28A-12 vakuum dövrə açarının tətbiqləri
ZN28A-12 vakuum dövrə qırıcılarından istifadəin üstünlükləri
Rəy
Productos Relacionados
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 3,3 kV
Ver ahora
3,3 kv
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Ver ahora
Contactor de vacío de baja tensión
Contactory De Vacío de Baja Tensión
disyuntor de vacío de 11 kv
disyuntor de vacío de 11 kv
11 kV-lik vacío de vacío de
Transformador de corriente 0-10V
Interruptor de puesta a tierra de 24 kV
İnterraptor de puesta a tierra de 24 kv
Interruptor de puesta a tierra de alta tensión 12kV para interiores