Beranda Komponen Tegangan Tinggi Sakelar pemutus bean FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə açarı
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə açarı
Model: Fkn12-12rd
Layanan OEM Dan Odm: Ştridə
Kandang: Dözən pineele
Merek: Pineele, Merek di Bawah Zhengxi
Formulir: Tipe semua paket
Lingkup Aplikasi: Daya Industri, Stabilisasi Tegangan, Dan Perlindungan Transformator.
Ditinjau Oleh: Zheng ji,İnşaat Listrik Senior Di Pineele
18+ Tahun Pengalaman Dalam Desain & Pengujian SwitchGear HV.
Diterbitkan Pada: 2 aprel 2025
Teraxir Diperbarui: 2 aprel 2025
Telepon Email WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə fasiləsi nədir?
FKN12-12RD, 50Hz tezliyi olan 12 kV sistem üçün quraşdırılmış yüksək gərginlikli yükləmə açarıdır.
Niyə FKN12-12RD yüksək gərginlikli yükləmə düyməsini seçirsiniz?
Beləliklə, bu keçidlə ən böyük nə var?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
FKN12-12-ci Yüksək gərginlikli yükləmə açarının əsas xüsusiyyətləri
Bu yüksək gərginlikli yükləmə açarı yalnız işi əldə etmək üçün deyil, onu yaxşı etməklə bağlı deyil.
  • Sigorta uyğunluğu:Qısa dövrə qorunması üçün yüksək gərginlikli sigorta ilə problemsiz işləyir.
  • Davamlı qurma:Sərt qapalı mühitlərdə uzunmüddətli istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur.
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə fasiləsinin texniki xüsusiyyətləri
Gəlin nitty-gritty-yə girək.
ParametrNilai
Tegangan Pengenal12 kv
Frekuensi Yang Dinilai50 hz
Nilai saat ini630 a
Qısamüddətli Qısa Dövrə Breaking Cari (sigorta ilə)31.5 ka
Qısamüddətli Qısamüddətli20 ka (4s)
Kehidupan Mekanis2000 Əməliyyatlar
Əməliyyat mexanizmiBahar işləyən (dərslik və ya motorlu)
Ətraf mühit temperaturu aralığı-25 ° C-dən + 40 ° C
Hündürlük≤ 1000 m
Nisbi rütubətGündəlik AVG.
Fkn12-12 -2 yüksək gərginlikli yükləmə açarından harada istifadə edə bilərsiniz?
Bu keçid, hər cür quruluşda parlayan əsl işdir.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
FKN12-12RD-ni necə quraşdırmaq və saxlamaq olar
FKN12-12RD qurmaq olduqca sadədir.
Niyə ağıllı bir investisiya
FKN12-12 -2 yüksək gərginlikli yükləmə açarı haqqında son düşüncələr
Produk Terkait
Kontaktor Vakum 3.3kV
Kontaktor Vakum 3.3kV
Lihat Sekarang
Kontaktor Vakum 11kV
Kontaktor Vakum 11kV
Lihat Sekarang
Kontaktor Vakum Tegangan Rendah
Konaktor vakum tegangan rendah
Pemutus sirkuit vakum 11kv
Pemutus sirkuit vakum 11kv
Trafo Arus 0-10V
Trafo Arus 0-10V
Sakelar Pembumian 24kV
Sakelar Pembumian 24kV
Sakelar Pembumian Switchgear Tegangan Tinggi Dalam Ruangan 12kV