홈 고전압 부품 부하 차단 스위치 FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə açarı
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
모델: Fkn12-12rd
OEM 및 ODM 서비스: 사용 가능
인클로저: 파인엘 표준
브랜드: Zhengxi 산하 브랜드, pineele
양식: 전체 패키지 유형
검토자: Zheng ji,파인엘의 선임 엔지니 엔지니어
게시된 날짜: 4 월 2, 2025
전화 이메일 WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə fasiləsi nədir?
FKN12-12RD, 50Hz tezliyi olan 12 kV sistem üçün quraşdırılmış yüksək gərginlikli yükləmə açarıdır.
Niyə FKN12-12RD yüksək gərginlikli yükləmə düyməsini seçirsiniz?
Beləliklə, bu keçidlə ən böyük nə var?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
FKN12-12-ci Yüksək gərginlikli yükləmə açarının əsas xüsusiyyətləri
Bu yüksək gərginlikli yükləmə açarı yalnız işi əldə etmək üçün deyil, onu yaxşı etməklə bağlı deyil.
  • Sigorta uyğunluğu:Qısa dövrə qorunması üçün yüksək gərginlikli sigorta ilə problemsiz işləyir.
  • Davamlı qurma:Sərt qapalı mühitlərdə uzunmüddətli istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur.
FKN12-12RD Yüksək gərginlikli yükləmə fasiləsinin texniki xüsusiyyətləri
Gəlin nitty-gritty-yə girək.
매개변수Dəyər
정격 전압12 kv
정격 주파수50 hz
Reytinqli cərəyan630 a
Qısamüddətli Qısa Dövrə Breaking Cari (sigorta ilə)31.5 ka
Qısamüddətli Qısamüddətli20 ka (4s)
Mexaniki həyat2000 Əməliyyatlar
Əməliyyat mexanizmiBahar işləyən (dərslik və ya motorlu)
Ətraf mühit temperaturu aralığı-25 ° C-dən + 40 ° C
Hündürlük≤ 1000 m
Nisbi rütubətGündəlik AVG.
Fkn12-12 -2 yüksək gərginlikli yükləmə açarından harada istifadə edə bilərsiniz?
Bu keçid, hər cür quruluşda parlayan əsl işdir.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
FKN12-12RD-ni necə quraşdırmaq və saxlamaq olar
FKN12-12RD qurmaq olduqca sadədir.
Niyə ağıllı bir investisiya
FKN12-12 -2 yüksək gərginlikli yükləmə açarı haqqında son düşüncələr
관련 제품
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
지금 보기
3.3kv vakuum vakuum
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
지금 보기
11KV vakuum əlaqə
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
Aşağı gərginlikli vakuum əlaqə
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
11KV vakuum dövrə qırıcısı
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
0-10v cari transformator
24kV Earthing Switch
24kV Earthing Switch
24kv torpaqlama açarı
12kV Indoor High Voltage Switchgear Earthing Switch