الصفحة الرئيسية مكونات الج кампані العالي قاط само ZN28A-12/630-20 выключальнік вакуумнага ланцуга
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
Мадэль: ZN28A-12
Паслугі OEM і ODM: Наяўны
Агароджу: Стандарт Pineele
Брэнд: Pineele, брэнд пад Zhengxi
Форма: Усе- упакаваны тып
Разгледжаны: تشنغ جي,مهن шчасце
18+ гадоў вопыту ў дызайне і тэсціраванні HV SwitchGear.
Апублікавана на: أبريل 6, 2025
Phone البريد الإلكتروني WhatsApp
  • التيار المقن Таму: Даступны ў некалькіх бягучых рэйтынгах, у тым ліку 630A, 1000A, 1250A і 1600A, для задавальнення розных патрабаванняў да нагрузкі.