ホーム 高電圧部品 真空遮断器 ZN28A-12/630-20 выключальнік вакуумнага ланцуга
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
モデル ZN28A-12
OEM および ODM サービス: 利用可能
エンクロージャー Pineele スタンダード
ブランド Pineele 、 Zhengxi 傘下のブランド
フォーム オールパッケージタイプ
18 年以上の hv スイッチギア設計・試験経験。
掲載日 4 月 6, 2025
最終更新日 4 月 6, 2025
電話 電子メール WhatsApp
  • 定格電流: Даступны ў некалькіх бягучых рэйтынгах, у тым ліку 630A, 1000A, 1250A і 1600A, для задавальнення розных патрабаванняў да нагрузкі.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Ніякі項目АгрэгатыТэхнічныя параметры
1定格電圧キロボルト12
64S ацэньваецца кароткае замыканне, вытрымлівае токка20, 25, 31.5
7Ацэнка ўзроўню ізаляцыі
11Механізм эксплуатацыі намінальнага напружання (пастаяннага току) (пастаянны ток)V50
12Аперацыйны механізм ацэнкі току паездкі (DC)V110, 220
14Overtravel (звяжыцеся з даўжынёй спружыннага сціску)мм11 ± 1
16Звяжыцеся з часам закрыццядруга≤2
17Сярэдняя хуткасць адкрыццяМ/с≤2
19Час адкрыцця (на самым высокім працоўным напружанні)s0,6 ± 0,2
20Час закрыццяs≤0,05
Ўстаноўка і ўмовы навакольнага асяроддзя
  • Ціск ветру: Можа супрацьстаяць ціску ветру да 700pa (з адпаведнай хуткасцю сухога ветру 34 м/с).
  • Сейсмічная інтэнсіўнасць: Можа працаваць у раёнах з узроўнем сейсмічнай інтэнсіўнасці да 8.
Выснова
関連商品
3.3kV真空コンタクタ
3.3kV真空コンタクタ
今すぐ見る
3,3 кВ 真空コンタクタ
11kV真空コンタクタ
11kV真空コンタクタ
今すぐ見る
11 кВ 真空コンタクタ
低電圧真空コンタクタ
低電圧真空コンタクタ
11 кВ 真空遮断器
0-10V電流トランス
0-10V電流トランス
24kV接地スイッチ
24kV接地スイッチ
24 кВ 接地スイッチ
12kV 屋内高圧開閉装置の接地スイッチ