Голова Visokovolytnі Vakuomnich vimikaч Vakuomniй vimikaч zn28a-12/630-20
Вакуумний вимикач ZN28A-12/630-20
Vakuomniй vimikaч zn28a-12/630-20
МОДЭЛь: ZN28A-12
Послугі OEM, таму што: ДАСТУПНА
Вёльр: Standart pineele
Bronnd: Pineele, Brеnd pіd markoю Zhengxi
Форма: Povnістю upakolonich tip
Разгледжаны: Чжен цзі,Staarшiй inженор-eletrik v pineele
18 rokіw doswіdou
Opublykovanich: 6 квитние 2025 г.
Ostannє Onovlenna: 6 квитние 2025 г.
Телефон Електронна пошта WhatsApp
  • Немаліней: Даступны ў некалькіх бягучых рэйтынгах, у тым ліку 630A, 1000A, 1250A і 1600A, для задавальнення розных патрабаванняў да нагрузкі.