Etusivu Υπαίθριο Kuorman katkaisukytkin Διακόπτης διακοπής φορτίου υψηλής τάσης FKN12-12RD
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
Διακόπτης διακοπής φορτίου υψηλής τάσης FKN12-12RD
Malli: FKN12-12RD
OEM-JA ODM-Palvelut: Σαταβάλα
Liite: Pineele-standardi
Tuotemerkki: Pineele, Zhengxi: n Tuotemerkki
Λομέικ: Kaikki Pakattu Tyyppi
Arvostellut: Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Zheng ji,Vanhempi Sähköinsinöriielessä
18 Vuoden Kokemus hv-kytkinlaitteiden suunnittelusta ja testauksesta.
Julkaistu: Huhtikuu 2, 2025
Viimeksi Päivitetty: Huhtikuu 2, 2025
Puhelin Sähköposti WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Το FKN12-12RD είναι ένας διακόπτης διακοπής φορτίου υψηλής τάσης που κατασκευάστηκε για συστήματα 12kV με συχνότητα 50Hz.
Λοιπόν, ποια είναι η μεγάλη συμφωνία με αυτόν τον διακόπτη;
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Βασικά χαρακτηριστικά του FKN12-12RD HIGH TALTAGE LOAD SNIVE
  • Ανθεκτική κατασκευή:Σχεδιασμένο για μακροχρόνια χρήση σε σκληρά εσωτερικά περιβάλλοντα.
Ας φτάσουμε στο Nitty-Gritty.
ParametriArvo
Nimellisjännite12 kV
Nimellistaajuus50 Hz
Nimellisvirta630 α
Ονομαστικό ρεύμα θραύσης βραχυκυκλώματος (με ασφάλεια)31.5 ka
Αξιολογείται βραχυπρόθεσμο τρέχον ρεύμα20 ka (4S)
Μηχανική ζωήΕργασίες 2000
Μηχανισμός λειτουργίαςΛειτουργία ελατηρίου (χειροκίνητο ή μηχανοκίνητο)
Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος-25 ° C έως +40 ° C
Όριο ύψους≤ 1000 m
Σχετική υγρασίαΗμερήσια Avg.
Αυτός ο διακόπτης είναι ένας πραγματικός χώρος εργασίας, που λάμπει σε όλα τα είδη ρυθμίσεων.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Γιατί είναι μια έξυπνη επένδυση
Aiheeseen liittyvät tuotteet
3.3kV tyhjiökytkin
3.3kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
11kV tyhjiökytkin
11kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
11kv tyhjiö katkaisija
11kv tyhjiö katkaisija
0-10V virtamuuntaja
0-10V virtamuuntaja
24kV maadoituskytkin
24kV maadoituskytkin
12kV sisäinen suurjännitekytkinlaite maadoituskytkin