Etusivu Υπαίθριο Tyhjiökatkaisija ZN28A-12/630-20 Διακόπτης κενού
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 Διακόπτης κενού
Malli: ZN28A-12
OEM-JA ODM-Palvelut: Σαταβάλα
Liite: Pineele-standardi
Tuotemerkki: Pineele, Zhengxi: n Tuotemerkki
Λομέικ: Kaikki Pakattu Tyyppi
Arvostellut: Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Zheng ji,Vanhempi Sähköinsinöriielessä
18 Vuoden Kokemus hv-kytkinlaitteiden suunnittelusta ja testauksesta.
Julkaistu: Huhtikuu 6, 2025
Viimeksi Päivitetty: Huhtikuu 6, 2025
Puhelin Sähköposti WhatsApp
ΟZN28A-12/630-20 Διακόπτης κενούείναι μια εξαιρετικά αξιόπιστη και αποτελεσματική συσκευή σχεδιασμένη για εσωτερικές εφαρμογές μέσης τάσης, με ονομαστική τάση 12kV και συχνότητα 50Hz. ZN28A-12Η σειρά συμμορφώνεται με το πρότυπο GB1984-89 και έχει σχεδιαστεί για να παρέχει τη βέλτιστη προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκυκλώματα και σφάλματα, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια και τη μακροζωία του συνδεδεμένου εξοπλισμού.
  • Nimellisvirta: Διατίθεται σε αξιολογήσεις πολλαπλών ρεύματος, συμπεριλαμβανομένων 630Α, 1000A, 1250A και 1600Α, για να ικανοποιήσει διαφορετικές απαιτήσεις φορτίου.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Τεχνικές παράμετροι του ZN28A-12/630-20 Circuit Circuit Breaker
ΟχιΕίδοςΜονάδεςΤεχνικές παραμέτρους
1NimellisjännitekV12
2NimellisvirtaΕΝΑ630, 1000, 1250, 1600
3Ονομαστικό ρεύμα σπάσιμο βραχυκυκλώματοςκάλυμμα20, 25, 31.5
4Ρεύμα κλεισίματος βραχυκυκλώματος ονομαστικού βραχυκυκλώματοςκάλυμμα50, 63, 80
64S Βαθμολογημένο βραχυκύκλωμα ρεύμακάλυμμα20, 25, 31.5
7Βαθμολογημένο επίπεδο μόνωσης
Τάση αντοχής συχνότητας ισχύος (πριν/μετά το βαθμολογικό σπάσιμο)kV42 (κάταγμα: 48)
Τάση αντιστάθμισης αντέλευσης (πριν/μετά το βαθμολογικό σπάσιμο)kV75 (κάταγμα: 84)
11Λειτουργικός μηχανισμός ονομαστική τάση κλεισίματος (DC)V50
12Λειτουργικός μηχανισμός Ονομασμένο ρεύμα ταξιδιού (DC)V110, 220
13Εγκεφαλικό επεισόδιοmm110, 200
14Overtravel (Επικοινωνήστε με το μήκος συμπίεσης ελατηρίου)mm11 ± 1
16Επικοινωνήστε με το κλείσιμο χρόνου αναπήδησηςκ.Κ.≤2
17Μέση ταχύτητα ανοίγματοςm/s≤2
18Μέση ταχύτητα κλεισίματοςm/s1,2 ± 0,2
22Δυναμικές και στατικές επαφές επιτρέποντας το σωρευτικό πάχοςmm0,1
Εγκατάσταση και περιβαλλοντικές συνθήκες
Εδώ είναι οι συνιστώμενες συνθήκες λειτουργίας για τοZN28A-12κύκλωμαΟδηγός διακόπτη:
  • Σεισμική ένταση: Μπορεί να λειτουργεί σε περιοχές με επίπεδα σεισμικής έντασης έως και 8.
Σύναψη
Aiheeseen liittyvät tuotteet
3.3kV tyhjiökytkin
3.3kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
11kV tyhjiökytkin
11kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
11kv tyhjiö katkaisija
11kv tyhjiö katkaisija
0-10V virtamuuntaja
0-10V virtamuuntaja
24kV maadoituskytkin
24kV maadoituskytkin
12kV sisäinen suurjännitekytkinlaite maadoituskytkin