Μπέραντα Komponen Tegangan Tinggi Pemutus sirkuit vakum Pemutus sirkuit vakum ZN28A-12/630-20
Pemutus Sirkuit Vakum ZN28A-12/630-20
Μοντέλο: ZN28A-12
Layanan OEM Dan ODM: Ιερή
Kandang: Ακανόνιστος
Merek: Pineele, Merek di Bawah Zhengxi
Formulir: Tipe semua paket
Ditinjau Oleh: Zheng ji,Insinyur Listrik Senior Di Pineele
18+ Tahun Pengalaman Dalam Desain & Pengujian Switchgear Hv.
Diterbitkan Pada: 6 Απριλίου 2025
Terakhir diperbarui: 6 Απριλίου 2025
Telepon Email WhatsApp
ΟPemutus sirkuit vakum ZN28A-12/630-20είναι μια εξαιρετικά αξιόπιστη και αποτελεσματική συσκευή σχεδιασμένη για εσωτερικές εφαρμογές μέσης τάσης, με ονομαστική τάση 12kV και συχνότητα 50Hz. ZN28A-12Η σειρά συμμορφώνεται με το πρότυπο GB1984-89 και έχει σχεδιαστεί για να παρέχει τη βέλτιστη προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκυκλώματα και σφάλματα, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια και τη μακροζωία του συνδεδεμένου εξοπλισμού.
Βασικά χαρακτηριστικά του διακόπτη κυκλώματος κενού ZN28A-12/630-20
  • Nilai saat ini: Διατίθεται σε αξιολογήσεις πολλαπλών ρεύματος, συμπεριλαμβανομένων 630Α, 1000A, 1250A και 1600Α, για να ικανοποιήσει διαφορετικές απαιτήσεις φορτίου.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Τεχνικές παράμετροι του ZN28A-12/630-20 Circuit Circuit Breaker
ΟχιΕίδοςΜονάδεςΤεχνικές παραμέτρους
1Tegangan PengenalkV12
2Nilai saat iniΕΝΑ630, 1000, 1250, 1600
3Ονομαστικό ρεύμα σπάσιμο βραχυκυκλώματοςκάλυμμα20, 25, 31.5
4Ρεύμα κλεισίματος βραχυκυκλώματος ονομαστικού βραχυκυκλώματοςκάλυμμα50, 63, 80
64S Βαθμολογημένο βραχυκύκλωμα ρεύμακάλυμμα20, 25, 31.5
7Βαθμολογημένο επίπεδο μόνωσης
Τάση αντοχής συχνότητας ισχύος (πριν/μετά το βαθμολογικό σπάσιμο)kV42 (κάταγμα: 48)
Τάση αντιστάθμισης αντέλευσης (πριν/μετά το βαθμολογικό σπάσιμο)kV75 (κάταγμα: 84)
9Kehidupan MekanisΦορές10.000
11Λειτουργικός μηχανισμός ονομαστική τάση κλεισίματος (DC)V50
12Λειτουργικός μηχανισμός Ονομασμένο ρεύμα ταξιδιού (DC)V110, 220
13Εγκεφαλικό επεισόδιοmm110, 200
14Overtravel (Επικοινωνήστε με το μήκος συμπίεσης ελατηρίου)mm11 ± 1
16Επικοινωνήστε με το κλείσιμο χρόνου αναπήδησηςκ.Κ.≤2
17Μέση ταχύτητα ανοίγματοςm/s≤2
18Μέση ταχύτητα κλεισίματοςm/s1,2 ± 0,2
22Δυναμικές και στατικές επαφές επιτρέποντας σωρευτικό πάχοςmm0,1
Εγκατάσταση και περιβαλλοντικές συνθήκες
  • Suhu Sekitar: Ο διακόπτης μπορεί να λειτουργήσει σε εύρος θερμοκρασίας από -30 ° C έως +40 ° C.
  • Σεισμική ένταση: Μπορεί να λειτουργεί σε περιοχές με επίπεδα σεισμικής έντασης έως και 8.
Κεσιμόπουλαν
Produk terkait
Kontaktor Vakum 3.3kV
Kontaktor Vakum 3.3kV
Λουχάτ Σέκαρανγκ
Kontaktor Vakum 11kV
Kontaktor Vakum 11kV
Λουχάτ Σέκαρανγκ
Kontaktor Vakum Tegangan Rendah
Pemutus sirkuit vakum 11kv
Pemutus sirkuit vakum 11kv
Trafo Arus 0-10V
Trafo Arus 0-10V
Sakelar Pembumian 24kV
Sakelar Pembumian 24kV
Sakelar Pembumian Switchgear Tegangan Tinggi Dalam Ruangan 12kV