Головна Високовтні Вакiveй вимикач Вакiveй вимикач Zn28a-12/630-20
Вакуумний вимикач ZN28A-12/630-20
Вакiveй вимикач Zn28a-12/630-20
Модел: Zn28a-12
Поси OEM тKM: Достуно
Волр: Стандарт mänd
Бренд: Pineele, бренд п маркою zhengxi
Форма: °
Сера застосання: Пходить д п |
Üle vaadanud: Чжен цзцз,Стаmüük
18 рок досі у в проеекsat анні та випробанні висококоволтних розозих присттї.
Оовоаний на: 6. ктн november 2025 ро
Отаннє 6. ктн november 2025 ро
Телефон Електронна пошта WhatsApp
У "Вакiveй вимикач Zn28a-12/630-20on väga usaldusväärne ja tõhus seade, mis on loodud keskmise pinge siseruumides, mille nimpinge on 12kV ja sagedusega 50Hz. Zn28a-12Seeria vastab standardile GB1984-89 ja selle eesmärk on pakkuda optimaalset kaitset ülekoormuse, lühiste ja rikete eest, tagades ühendatud seadmete ohutuse ja pikaealisuse.
Zn28A-12/630-20 peamised omadused vaakumkaitselüliti
  • Номнална напруа:Zn28a-12on mõeldud 12kV nimiväärtuseks, muutes selle sobivaks tööstus- ja elektrivõrgusüsteemides keskmise pingerakenduste jaoks.
  • Номналний стру: Saadaval mitmetes praegustes reitingutes, sealhulgas 630A, 1000A, 1250A ja 1600A, et saada erinevaid koormusnõudeid.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Zn28A-12/630-20 VAACUMI kaitselüliti tehnilised parameetrid
Järgmises tabelis on esitatud üksikasjalikud tehnilised parameetridВакiveй вимикач Zn28a-12/630-20:
MitteПнктÜhikudTehnilised parameetrid
1Номнална напруак12
2Номналний струA630, 1000, 1250, 1600
3Ninde lühise purunemisvoolка20, 25, 31,5
4Hinnatud lühise sulgemisvoolка50, 63, 80
5Hindatud tipptasemel vooluка50, 63, 80
64S -i nimivooluahel talub vooluка20, 25, 31,5
7Hinnatud isolatsioonitase
Võimsuse sagedus talub pinget (enne/pärast purunemist)к42 (luumurd: 48)
Mõju talub pinget (enne/pärast purunemist)к75 (luumurd: 84)
8Hinnatud tööjärjestus75 (luumurd: 84)
9Механчне жит minAjad10 000
10Ninde lühise voolu murdumisajadAjad10 000
11Operatsioonimehhanism hinnatud sulgemispinge (DC)V50
12Töömehhanism hinnatud reisi vool (DC)V110, 220
13Kontaktkäikmm110, 200
14Overtravel (kontaktvedru kokkusurumise pikkus)mm11 ± 1
15Kolmefaasiline jagamine ja sulgemisaeg.3,5 ± 0,5
16Võtke ühendust põrkeaega.≤2
17Keskmine avamiskiirusm/s≤2
18Keskmine sulgemiskiirusm/s1,2 ± 0,2
19Avaaeg (kõrgeima tööpinge juures)s0,6 ± 0,2
20Sulgemisaegs≤0,05
21Iga faasi peamine silmuse takistusмом≤0,08
22Dünaamilised ja staatilised kontaktid lubavad kuluvad kumulatiivse paksusemm0,1
Paigaldus- ja keskkonnatingimused
Siin on soovitatavad töötingimusedZn28a-12vooluringkatkestusjuhend:
  • Висота над рннем мря: Sobib paigaldamiseks kuni 2000 meetrit merepinnast.
  • Tuulerõhk: Võib taluda tuulerõhku kuni 700Pa (vastava kuiva tuule kiirusega 34m/s).
  • Seismiline intensiivsus: Võib töötada piirkondades, mille seismiline intensiivsus on kuni 8.
Zn28A-12 vaakumlüliti rakendused
Zn28A-12 vaakumkaitselüliti kasutamise eelised