ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 قطع کننده مدار خلاء
modello: ZN28A-12
servizi oem e odm: دگرگونی
Allegato: کاج استاندارد
Marchio: Pineele ، Un Marchio di Zhengxi
فرما: Tipo Tutto Confezionato
repensito da: ژنگ جیباingegnere elettrico ارشد Presso Pineele
Oltre 18 Anni Di Esperienza Nella Progettazione E Nel Collaudo DI Quadri Elettrici Ad Alta Tensione.
PubBlicato IL: آوریل 6 ، 2025
Ultimo agiornamento: آوریل 6 ، 2025
Telefono Email WhatsApp
  • اسمی: در رتبه بندی های مختلف فعلی ، از جمله 630A ، 1000A ، 1250A و 1600A ، برای تأمین نیازهای مختلف بار موجود است.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
هیچعطرواحدپارامتر
1اسمی تنشkv12
2اسمیبوها630 ، 1000 ، 1250 ، 1600
3Corrente Nominale di interruzione del cortocircuitoکاخ20 ، 25 ، 31.5
4جریان بسته شدن مدار کوتاهکاخ50 ، 63 ، 80
5Corrente di Picco Nominaleکاخ50 ، 63 ، 80
64S دارای درجه کوتاه مقاومت در برابر جریان استکاخ20 ، 25 ، 31.5
7سطح عایق امتیاز
فرکانس قدرت در برابر ولتاژ مقاومت می کند (قبل از/بعد از شکستن امتیاز)kv42 (شکستگی: 48)
ضربه مقاومت در برابر ولتاژ (قبل/بعد از شکستن امتیاز)kv75 (شکستگی: 84)
11مکانیسم عملیاتی دارای ولتاژ بسته شدن (DC)حرفهای50
12مکانیسم عملیاتی دارای رتبه سفر جریان (DC)حرفهای110 ، 220
14Overtravel (طول فشرده سازی بهار تماس)مگنی1 ± 1
16با زمان گزاف گویی تماس بگیریدام‌اس≤2
17میانگین سرعت بازام‌اس≤2
نصب و شرایط محیطی
در اینجا شرایط عملیاتی توصیه شده برایZN28A-12مدارراهنمای شکن:
  • ambiente: شکن می تواند در محدوده دما -30 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد کار کند.
  • فشار: می تواند در برابر فشار باد تا 700pa مقاومت کند (با سرعت باد خشک مربوط به 34m/s).
  • شدت لرزه ای: می تواند در مناطقی با شدت لرزه ای تا 8 کار کند.
پایان
همبستگی
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
ودی اورا
کنتاکتور خلاء 3.3 کیلو ولت
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
ودی اورا
کنتاکتور خلاء 11 کیلو ولت
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
کنتاکتور خلاء ولتاژ کم
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
شکن خلاء 11 کیلو ولت
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
ترانسفورماتور فعلی 0-10 ولت
24kV Earthing Switch
24kV Earthing Switch
سوئیچ گوش 24 کیلو ولت
12kV Indoor High Voltage Switchgear Earthing Switch