בַּיִת Vysokonapěťové komponenty טרנספורמטיבי גאה LZZBJ4-35 שנאי זרם מתח גבוה
LZZBJ4-35 High Voltage Current Trans­formers
LZZBJ4-35 שנאי זרם מתח גבוה
דֶגֶם: LZZBJ4-35
Služby OEM a ODM: Dostupné na
פרילוחה: PINEELE סטנדרטי
זנצ'קה: PINEELE, značka společnosti ZHENGXI
פורמט: Všechny zabalené טיפוסי
Rozsah použití: Vhodné pro průmyslovou חלוקת אנרגיות, stabilizaci napětí and ocranu transformátorů.
ז'ודנוטיל: ג'נג ג'י,Vedoucí elektroinženýr ve společnosti PINEELE
18+ let zkušeností v oblasti konstrukce a testování rozváděčů vysokého napětí.
Zveřejněno dne: דובן 3, 2025
עדכון אקטואליזציה: דובן 3, 2025
Telefon E-mail WhatsApp
LZZBJ4-35
  • התקנה נוחה:הבסיס כולל ברגי אדמה וחורי הרכבה, מה שמקל על התקנה מאובטחת בסביבות חיצוניות.
מפרט טכני
פרמטרמפרט
דֶגֶםLZZBJ4-35
תדירות מדורגת50 הרץ או 60 הרץ
Jmenovité napětí35kV ומטה
טווח זרם ראשי200-500A עד 1600A
זרם משני5A או 1A (ניתן להתאמה אישית)
דרגת דיוק0.2, 0.5, 5P, 10P (מבוסס על צרכי האפליקציה)
עוֹל10VA עד 30VA (ניתן להתאמה אישית)
סוג בידודיציקת שרף אפוקסי, סגורה לחלוטין
חומר ליבהסגסוגת קריסטלית או יריעות פלדה סיליקון
סוג התקנהחיצוני, סוג עמוד
טווח טמפרטורות סביבה-10°C עד +40°C
Relativní vlhkostממוצע יומי ≤95%, ממוצע חודשי ≤90%
עוצמת רעידת אדמה≤8 מעלות
Tlak nasycených parממוצע יומי ≤2.2kPa, ממוצע חודשי ≤1.8kPa
Nadmořská výška≤1000 מ' (דרישות מיוחדות זמינות)
Dodržování noremIEC 18521, GB12085-2006
ה-LZZBJ4-35 הוא שנאי רב תכליתי המתאים להתקנות חיצוניות במערכות חשמל 35kV.
  • מדידה נוכחית:מנטר את זרימת הזרם בדיוק גבוה, מבטיח ביצועי מערכת ויציבות מיטביים.
  • הגנת ממסר:מזהה תקלות ומפעילה ממסרי הגנה כדי להגן על ציוד חשמלי מנזק.
  1. חזק ועמיד לאורך זמן:יציקת שרף האפוקסי מבטיחה עמידות והגנה מפני תנאי חוץ קשים.
  3. עיצוב ידידותי למשתמש:המבנה ותכונות ההרכבה מסוג העמוד מפשטות את ההתקנה והתחזוקה.
  4. בטיחות משופרת:כולל ברגי הארקה ומוליכים מבודדים כדי למזער את הסיכון לקצרים ולהבטיח פעולה בטוחה.
  5. תאימות גלובלית:עומד בסטנדרטים בינלאומיים, מה שהופך אותו מתאים למערכות חשמל מגוונות ברחבי העולם.
הנחיות התקנה ואיכות הסביבה
  • רמות לחות:הלחות הממוצעת היומית לא תעלה על95%, עם ממוצע חודשי מתחת90%.
  • בקרת זיהום:מומלץ להתקין בסביבות מזוהמות בינוניות, הרחק מלכלוך חמור, שחיקה כימית או סיכוני שריפה.
Na stránkáchLZZBJ4-35 שנאי זרם מתח גבוההוא פתרון ברמה הגבוהה ביותר עבור יישומים חיצוניים במערכות חשמל 35kV.
Související produkty
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
זובראזית ניני
מגע ואקום 3.3kV
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
זובראזית ניני
מגע ואקום 11kV
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
מגע ואקום במתח נמוך
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
מפסק ואקום 11kv
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
שנאי זרם 0-10V
Uzemňovací spínač 24 kV
Uzemňovací spínač 24 kV
Uzemňovaci spínač 24 קילו וולט
12kV vnitřní vysokonapěťový spínací přístroj Uzemňovací spínač
12kV vnitřní vysokonapěťový spínací přístroj Uzemňovaci spínač