Startseite Hochspannungskomponenten Vakum-Leistungsschalter ZN28A-12/630-20 מפסק ואקום
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 מפסק ואקום
דגם: ZN28A-12
OEM- und ODM-Dienstleistungen: Verfügbar
ביפוגונג: תקן PINEELE
מארק: PINEELE, eine Marke von ZHENGXI
טוֹפֶס: Alles verpackt Typ
בוורטט פון: ג'נג ג'י,Leitender Elektroingenieur bei PINEELE
Mehr als 18 Jahre Erfahrung in der Konstruktion und Prüfung von HV-Schaltanlagen.
Veröffentlicht am: 6 באפריל, 2025
זולצט ממועד: 6 באפריל, 2025
Telefon E-Mail WhatsApp
לָמוּתZN28A-12/630-20 מפסק ואקוםהוא מכשיר אמין ויעיל במיוחד המיועד ליישומים פנימיים במתח בינוני, עם מתח נקוב של 12kV ותדר של 50Hz. ZN28A-12הסדרה תואמת לתקן GB1984-89 ונועד לספק הגנה אופטימלית מפני עומסי יתר, קצרים ותקלות, תוך הבטחת בטיחות ואריכות ימים של ציוד מחובר.
  • Nennspannung: הZN28A-12מיועד למתח נקוב של 12kV, מה שהופך אותו מתאים ליישומי מתח בינוני במערכות תעשייתיות ורשת חשמל.
  • ננסטרום: זמין במספר דירוגי זרם, כולל 630A, 1000A, 1250A ו-1600A, כדי להתאים לדרישות עומס שונות.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
לֹאמאמריחידותפרמטרים טכניים
1NennspannungkV12
2ננסטרוםא630, 1000, 1250, 1600
3Nenn-Kurzschluss-AusschaltstromkA20, 25, 31.5
4זרם סגירת קצר חשמלי מדורגkA50, 63, 80
5NennspitzenstrombelastbarkeitkA50, 63, 80
6עמידה בזרם קצר חשמלי מדורג 4skA20, 25, 31.5
7רמת בידוד מדורגת
מתח עמיד בתדר חשמל (לפני/אחרי שבירה מדורגת)kV42 (שבר: 48)
מתח עמיד בפני פגיעות (לפני/אחרי שבירה מדורגת)kV75 (שבר: 84)
9Mechanische Lebensdauerזייטן10,000
11מתח סגירה מדורג של מנגנון הפעלה (DC)V50
12זרם נסיעה מדורג מנגנון הפעלה (DC)V110, 220
16צור קשר עם סגירת זמן הקפצהגְבֶרֶת≤2
17מהירות פתיחה ממוצעתגְבֶרֶת≤2
התקנה ותנאים סביבתיים
  • טמפרטורה ב-der Umgebung: המפסק יכול לפעול בטווח טמפרטורות של -30°C עד +40°C.
  • Höhenlage: מתאים להתקנות עד 2000 מטר מעל פני הים.
  • לחץ רוח: יכול לעמוד בלחץ רוח עד 700Pa (עם מהירות רוח יבשה מתאימה של 34m/s).
  • עוצמה סיסמית: יכול לפעול באזורים עם רמות עוצמה סיסמיות של עד 8.
  • הפרש טמפרטורה יומי מרבי: הפרש הטמפרטורה היומי המרבי לא יעלה על 25°C.
  • לחות יחסית: הלחות היחסית הממוצעת היומית לא תעלה על 95%, והממוצע החודשי לא יעלה על 90%.
  • תנאים סביבתיים: הוא נועד לפעול בסביבות נקיות מסכנות נפץ, דליקות, קורוזיה כימית ורעידות קשות.
שלוסfolgerung
Ähnliche Produkte
3,3kV Vakuumschütz
3,3kV Vakuumschütz
Jetzt ansehen
3,3kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
Jetzt ansehen
11kV Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakum-Schutschalter
0-10V Stromwandler
0-10V Stromwandler
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
12kV-Innen-Hochspannungs-Schaltanlage Erdungsschalter