ホーム 高電圧部品 真空遮断器 ZN28A-12/630-20 מפסק ואקום
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 מפסק ואקום
モデル ZN28A-12
OEMおよびODMサービス: 利用可能
エンクロージャー PINEELEスタンダード
ブランド PINEELE、ZHENGXI傘下のブランド
フォーム オールパッケージタイプ
適用範囲: 産業用配電、電圧安定化、変圧器保護に最適。商業ビル、
18年以上のHVスイッチギア設計・試験経験。
掲載日 6 פברואר 2025
最終更新日 6 פברואר 2025
電話 電子メール WhatsApp
についてZN28A-12/630-20 מפסק ואקוםהוא מכשיר אמין ויעיל במיוחד המיועד ליישומים פנימיים במתח בינוני, עם מתח נקוב של 12kV ותדר של 50Hz. ZN28A-12הסדרה תואמת לתקן GB1984-89 ונועד לספק הגנה אופטימלית מפני עומסי יתר, קצרים ותקלות, תוך הבטחת בטיחות ואריכות ימים של ציוד מחובר.
  • 定格電圧: הZN28A-12מיועד למתח נקוב של 12kV, מה שהופך אותו מתאים ליישומי מתח בינוני במערכות תעשייתיות ורשת חשמל.
  • 定格電流: זמין במספר דירוגי זרם, כולל 630A, 1000A, 1250A ו-1600A, כדי להתאים לדרישות עומס שונות.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
לֹא項目יחידותפרמטרים טכניים
1定格電圧キロボルト12
3זרם פריצת מעגלים מדורגkA20, 25, 31.5
4זרם סגירת קצר חשמלי מדורגkA50, 63, 80
5定格ピーク耐電流kA50, 63, 80
6עמידה בזרם קצר חשמלי מדורג 4skA20, 25, 31.5
7רמת בידוד מדורגת
11מתח סגירה מדורג של מנגנון הפעלה (DC)V50
12זרם נסיעה מדורג מנגנון הפעלה (DC)V110, 220
16צור קשר עם סגירת זמן הקפצהגְבֶרֶת≤2
17מהירות פתיחה ממוצעתגְבֶרֶת≤2
התקנה ותנאים סביבתיים
  • 周囲温度: המפסק יכול לפעול בטווח טמפרטורות של -30°C עד +40°C.
  • לחץ רוח: יכול לעמוד בלחץ רוח עד 700Pa (עם מהירות רוח יבשה מתאימה של 34m/s).
  • עוצמה סיסמית: יכול לפעול באזורים עם רמות עוצמה סיסמיות של עד 8.
  • הפרש טמפרטורה יומי מרבי: הפרש הטמפרטורה היומי המרבי לא יעלה על 25°C.
  • 相対湿度: הלחות היחסית הממוצעת היומית לא תעלה על 95%, והממוצע החודשי לא יעלה על 90%.
  • 環境条件: הוא נועד לפעול בסביבות נקיות מסכנות נפץ, דליקות, קורוזיה כימית ורעידות קשות.
מַסְקָנָה
関連商品
3.3kV真空コンタクタ
3.3kV真空コンタクタ
今すぐ見る
3.3kV真空コンタクタ
11kV真空コンタクタ
11kV真空コンタクタ
今すぐ見る
11kV真空コンタクタ
低電圧真空コンタクタ
低電圧真空コンタクタ
0-10V電流トランス
0-10V電流トランス
24kV接地スイッチ
24kV接地スイッチ
24kV接地スイッチ
12kV 屋内高圧開閉装置の接地スイッチ