Início רכיבים דה אלטה טנסאו Disjuntor a vácuo מפסק ואקום ZN28A-12/630-20
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
מפסק ואקום ZN28A-12/630-20
מודל: ZN28A-12
Serviços de Oem e odm: Disponível
אנקסו: Padrão Pineele
מרקה: Pineele, Uma Marca da Zhengxi
פורמולריו: Tipo de Embalagem Comecta
Avaliado POR: ג'נג ג'י-Engenheiro Elétrico Sênior na Pineele
Mais de 18 Anos de Wansência em projetos e testes de painéis de distribuição de alta tensão.
PublicAdo EM: 6 de abril de 2025
Última atualização: 6 de abril de 2025
Telefone E-mail WhatsApp
O.מפסק ואקום ZN28A-12/630-20הוא מכשיר אמין ויעיל ביותר המיועד ליישומים מקורה במתח בינוני, עם מתח מדורג של 12kV ותדר של 50 הרץ. ZN28A-12הסדרה עומדת בתקן GB1984-89 והיא נועדה לספק הגנה מיטבית מפני עומסי יתר, מעגלים קצרים ותקלות, ומבטיחה את הבטיחות והאריכות החיים של הציוד המחובר.
O.ZN28A-12מפסק ואקום מעוצב עם שתי צורות התקנה עיקריות: מבנה משולב ומבנה מופרד.
  • קורנטה נומינלית: ניתן להשיג בדירוגים שוטפים מרובים, כולל 630A, 1000A, 1250A ו- 1600A, כדי להתאים לדרישות עומס שונות.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
לֹאפָּרִיטיחידותפרמטרים טכניים
1טנסאו נומינליKV12
2קורנטה נומינליתא630, 1000, 1250, 1600
3Corrente Nominal de Interrupção de Curto-Circuitoקא20, 25, 31.5
4זרם סגירה קצר של הקצר המדורגקא50, 63, 80
5Corrente Nominal de Pico Suportávelקא50, 63, 80
64S המדורג את הזרם הקצר עם זרםקא20, 25, 31.5
7רמת בידוד מדורגת
תדירות הכוח עומדת במתח (לפני/אחרי שבירה מדורגת)KV42 (שבר: 48)
ההשפעה לעמוד במתח (לפני/אחרי שבירה מדורגת)KV75 (שבר: 84)
9Vida Mecânicaהוראריוס10,000
11מנגנון הפעלה מדורג מתח סגירה (DC)V50
12מנגנון הפעלה מדורג זרם טיול (DC)V110, 220
16צור קשר עם סגירת זמן הקפיצהגְבֶרֶת≤2
17מהירות פתיחה ממוצעתגְבֶרֶת≤2
תנאי התקנה וסביבה
להלן תנאי ההפעלה המומלצים עבורZN28A-12מַעְגָלGuia do disjuntor:
  • Ambiente טמפרטורה: המפסק יכול לפעול בטווח טמפרטורה של -30 מעלות צלזיוס ל- +40 מעלות צלזיוס.
  • לחץ רוח: יכול לעמוד בלחץ רוח עד 700PA (עם מהירות רוח יבשה תואמת של 34 מ '/שניות).
  • עוצמה סייסמית: יכול לפעול באזורים עם רמות עוצמה סייסמית עד 8.
  • הפרש טמפרטורה יומיומי מקסימאלי: הפרש הטמפרטורה היומי המרבי לא אמור לעלות על 25 מעלות צלזיוס.
יישומים של מפסק ואקום ZN28A-12
מַסְקָנָה
Produtos Relacionados
Contator a vácuo de 3,3kV
Contator a vácuo de 3,3kV
Veja Agora
Contator a vácuo de 11kV
Contator a vácuo de 11kV
Veja Agora
Contator de vácuo de baixa tensão
המתווה דה ווקו דה בייקסה טנסאו
Disjuntor a vácuo de 11kv
Disjuntor a vácuo de 11kv
Transformador de corrente 0-10V
טרנספורמציה דה קורנטה 0-10V
Chave de aterramento de 24kV
Chave de aterramento de 24kV
Interruptor de aterramento de painel de alta tensão interno de 12kV