홈 고전압 부품 부하 차단 스위치 FKN12-12RD Բարձր լարման բեռնվածքի անջատիչ
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
모델: FKN12-12RD
OEM 및 ODM 서비스: 사용 가능
인클로저: 파인엘 표준
브랜드: ZHENGXI 산하 브랜드, PINEELE
양식: 전체 패키지 유형
검토자: Չժեն Ջի,파인엘의 선임 전기 엔지니어
HV 스위치 기어 설계 및 테스트 분야에서 18년 이상의 경험을 쌓았습니다.
게시된 날짜: 4 2, 2025
전화 이메일 WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Այսպիսով, ո՞րն է այս անջատիչի կարևորությունը:
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
  • Երկարակյաց կառուցվածք.Նախատեսված է կոշտ ներքին միջավայրում երկարաժամկետ օգտագործման համար:
Եկեք անդրադառնանք խայտառակությանը:
매개변수Արժեք
정격 전압12 կՎ
정격 주파수50 Հց
Գնահատված ընթացիկ630 Ա
Կարճ միացման անջատման գնահատված հոսանք (ապահովիչով)31,5 կԱ
Գնահատված կարճաժամկետ դիմացկուն հոսանք20 կԱ (4 վրկ)
Գործող մեխանիզմԶսպանակով աշխատող (ձեռքով կամ շարժիչով)
Շրջակա միջավայրի ջերմաստիճանի միջակայք-25°C-ից +40°C
Հարաբերական խոնավությունՕրական միջին
Այս անջատիչը իսկական աշխատանքային ձի է, որը փայլում է բոլոր տեսակի կարգավորումներում:
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Ինչու է դա խելացի ներդրում
관련 제품
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
지금 보기
3.3 կՎ վակուումային կոնտակտոր
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
지금 보기
11 կՎ վակուումային կոնտակտոր
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
Ցածր լարման վակուումային կոնտակտոր
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
11 կՎ վակուումային անջատիչ
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
0-10V հոսանքի տրանսֆորմատոր
24kV Earthing Switch
24kV Earthing Switch
24 կՎ հողակցման անջատիչ
12kV Indoor High Voltage Switchgear Earthing Switch