홈 고전압 부품 진공 회로 차단기 ZN28A-12/630-20 Վակուումային անջատիչ
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
모델: ZN28A-12
OEM 및 ODM 서비스: 사용 가능
인클로저: 파인엘 표준
브랜드: ZHENGXI 산하 브랜드, PINEELE
양식: 전체 패키지 유형
검토자: Չժեն Ջի,파인엘의 선임 전기 엔지니어
HV 스위치 기어 설계 및 테스트 분야에서 18년 이상의 경험을 쌓았습니다.
게시된 날짜: 4 6, 2025 թ
전화 이메일 WhatsApp
  • Գնահատված ընթացիկՀասանելի է բազմաթիվ ընթացիկ վարկանիշներով, այդ թվում՝ 630A, 1000A, 1250A և 1600A՝ տարբեր բեռի պահանջներին համապատասխանելու համար:
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
ՈչՆյութՄիավորներ기술 매개변수
1정격 전압կՎ12
64s գնահատված կարճ միացում դիմանալ հոսանքինկԱ20, 25, 31.5
7Մեկուսացման գնահատված մակարդակը
11Գործող մեխանիզմի անվանական փակման լարումը (DC)Վ50
12Գործող մեխանիզմի գնահատված ուղևորության հոսանք (DC)Վ110, 220
14Overtravel (կոնտակտային աղբյուրի սեղմման երկարություն)մմ11 ± 1
15Եռաֆազ բաժանել և փակել ցատկի ժամանակըms3,5 ± 0,5
16Կապ Փակման ցատկման ժամանակms≤2
17Միջին բացման արագությունմ/վրկ≤2
Տեղադրում և բնապահպանական պայմաններ
  • Շրջակա միջավայրի ջերմաստիճանըԱնջատիչը կարող է աշխատել -30°C-ից +40°C ջերմաստիճանի միջակայքում:
Եզրակացություն
관련 제품
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
지금 보기
3.3 կՎ վակուումային կոնտակտոր
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
지금 보기
11 կՎ վակուումային կոնտակտոր
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
Ցածր լարման վակուումային կոնտակտոր
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
11 կՎ վակուումային անջատիչ
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
0-10V հոսանքի տրանսֆորմատոր
24kV Earthing Switch
24kV Earthing Switch
24 կՎ հողակցման անջատիչ
12kV Indoor High Voltage Switchgear Earthing Switch