FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12rd მაღალი ძაბვის დატვირთვის შესვენების შეცვლა
მოდელი: FKN12-12rd
Servicios oem y odm: დაუსაწილებელი
Recinto: ნორმა პინეელე
მარკა: Pineele, Una Marca de Zhengxi
ფორმა: Todo empaquetado tipo
Revisado por: ჟენგ ჯი,Ingeniero Eléctrico უფროსი En Pineele
Más de 18 años de Experiencia en diseño y pruebas de aparamenta de alta tensión.
Publicado en: 2 de Abril de 2025
Última rouctización: 2 de Abril de 2025
Teléfono Correo electrónico WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
FKN12-12RD არის მაღალი ძაბვის დატვირთვის შესვენების შეცვლა, რომელიც აშენებულია 12KV სისტემისთვის, რომელსაც აქვს 50Hz სიხშირე.
რა არის დიდი საქმე ამ შეცვლასთან?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
  • დაუკრავენ თავსებადობა:შეუფერხებლად მუშაობს მაღალი ძაბვის დაუკრავენ მოკლე ჩართვისთვის.
  • გამძლე შენობა:განკუთვნილია გრძელვადიანი გამოყენებისთვის მკაცრი შიდა გარემოში.
მოდით, შევიდეთ ნიუტ-გრიტში.
პარამეტრომამაცობა
Tensión ნომინალური12 კვ.
Frecuencia ნომინალური50 ჰც
კორეული ნომინალური630 ა
შეფასებული მოკლემეტრაჟიანი დარღვევის დენი (დაუკრავენ)31.5 კა
Corriente ნომინალური de Corta duración20 კა (4S)
Vida Mecánica2000 ოპერაცია
ოპერაციული მექანიზმისაგაზაფხულო ოპერაციული (სახელმძღვანელო ან მოტორიზებული)
გარემოს ტემპერატურის დიაპაზონი-25 ° C- დან +40 ° C
სიმაღლის ლიმიტი≤ 1000 მ
ფარდობითი ტენიანობაყოველდღიური ავგ.
ეს შეცვლა არის ნამდვილი სამუშაო ცხენი, ანათებს ყველა სახის კონფიგურაციას.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
რატომ არის ეს ჭკვიანი ინვესტიცია
Productos relacionados
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 3,3 kV
ვერ აჰორა
კონტაქტორი de Vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de 11 kV
ვერ აჰორა
კონტაქტორი de vacío de 11 kv
Contactor de vacío de baja tensión
კონტაქტორი de Vacío de Baja Tensión
disyuntor de vacío de 11 kv
disyuntor de vacío de 11 kv
Disyuntor de Vacío de 11 kV
Transformador de corriente 0-10V
Interruptor de puesta a tierra de 24 kV
Intertor de puesta a tierra de 24 kv
Interruptor de puesta a tierra de alta tensión 12kV para interiores