ホーム 高電圧部品 真空遮断器 Zn28a-12/630-20 ვაკუუმის ამომრთველი
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
モデル Zn28a-12
OEM および ODM サービス : 利用可能
エンクロージャー Pineele
ブランド Pineele 、 Zhengxi
フォーム オールパッケージタイプ
レビュー 鄭智,Pineele
18 年以上の HV
掲載日 4 月 6, 2025
最終更新日 4 月 6, 2025
電話 電子メール WhatsApp
についてZn28a-12/630-20 ვაკუუმის ამომრთველიარის უაღრესად საიმედო და ეფექტური მოწყობილობა, რომელიც განკუთვნილია საშუალო ძაბვის შიდა პროგრამებისთვის, რომლის შეფასებული ძაბვაა 12KV და სიხშირე 50Hz. Zn28a-12სერია შეესაბამება GB1984-89 სტანდარტს და შექმნილია იმისათვის, რომ უზრუნველყოს ოპტიმალური დაცვა გადატვირთვისგან, მოკლე სქემებისა და ხარვეზებისგან, რაც უზრუნველყოფს დაკავშირებული აღჭურვილობის უსაფრთხოებას და ხანგრძლივობას.
  • 定格電圧:Zn28a-12განკუთვნილია 12kV- ის რეიტინგული ძაბვისთვის, რაც მას შესაფერისია სამრეწველო და ელექტროგადამცემი სისტემების საშუალო ძაბვის პროგრამებისთვის.
  • 定格電流: ხელმისაწვდომია მრავალჯერადი რეიტინგით, მათ შორის 630A, 1000A, 1250A და 1600A, დატვირთვის სხვადასხვა მოთხოვნების დასაკმაყოფილებლად.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
არა項目ერთეულიტექნიკური პარამეტრები
1定格電圧キロボルト12
64S შეფასებული მოკლე წრე გაუძლებს მიმდინარეობასკა20, 25, 31.5
7შეფასებული საიზოლაციო დონე
11ოპერაციული მექანიზმი შეფასებული დახურვის ძაბვა (DC)V50
12ოპერაციული მექანიზმი შეფასებული მოგზაურობის დენი (DC)V110, 220
14Overtravel (დაუკავშირდით გაზაფხულის შეკუმშვის სიგრძეს)მმ11 ± 1
15სამფაზიანი გაყოფილი და დახურვის დროMS3.5 ± 0.5
16დაუკავშირდით Bounce- ის დახურვის დროსMS≤2
17საშუალო გახსნის სიჩქარემ/წმ≤2
19გახსნის დრო (უმაღლესი ოპერაციული ძაბვის დროს)S0.6 ± 0.2
20დახურვის დროS≤0.05
ინსტალაცია და გარემო პირობები
  • 周囲温度: ამომრთველს შეუძლია იმოქმედოს ტემპერატურის დიაპაზონში -30 ° C- დან +40 ° C- მდე.
დასკვნა
関連商品
3.3kV真空コンタクタ
3.3kV真空コンタクタ
今すぐ見る
11kV真空コンタクタ
11kV真空コンタクタ
今すぐ見る
低電圧真空コンタクタ
低電圧真空コンタクタ
0-10V電流トランス
0-10V電流トランス
24kV接地スイッチ
24kV接地スイッチ
12kV 屋内高圧開閉装置の接地スイッチ