الصفحة الرئيسية مكونات الجهد العالي المحولات الحالية ឧបករណ៍បំលែងចរន្តវ៉ុលខ្ពស់ LZZBJ4-35
LZZBJ4-35 High Voltage Current Trans­formers
الموديل: LZZBJ4-35
خدمات تصنيع المعدات الأصلية وتصنيع المعدات الأصلية: متوفرة
الضميمة: معيار PINEELE
العلامة التجارية: PINEELE, علامة تجارية تابعة لشركة ZHENGXI
الاستمارة: الكل- النوع المعبأ
نطاق التطبيق: مناسب لتوزيع الطاقة الصناعية, وتثبيت الجهد, وحماية المحولات.
تمت المراجعة من قبل: تشنغ جي,مهندس كهربائي أول في شركة بينيلي
أكثر من 18 عامًا من الخبرة في تصميم مجموعة المفاتيح الكهربائية ذات الجهد العالي واختبارها.
تم النشر في: ថ្ងៃទី 3 ខែ ឧសភា ឆ្នាំ 2025
الهاتف البريد الإلكتروني واتساب
អេLZZBJ4-35 ខ្ពស់។ការណែនាំអំពីចរន្តវ៉ុលالمحولគឺជាម៉ាស៊ីនបំប្លែងជ័រ epoxy ដែលបិទជិតយ៉ាងពេញលេញ ដែលត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ក្រៅប្រព័ន្ធថាមពល ជាមួយនឹងប្រេកង់វាយតម្លៃនៃ50Hz ឬ 60Hzនិងវ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ35kVនិងខាងក្រោម។ ការវាស់វែងថាមពល,ការវាស់វែងបច្ចុប្បន្ននការការពារការបញ្ជូនតផ្តល់នូវការអនុវត្តដែលអាចទុកចិត្តបាននៅក្នុងកម្មវិធីអគ្គិសនីផ្សេងៗ។
LZZBJ4-35
المواصفات الفنية
المعلمةالمواصفات
الطرازLZZBJ4-35
ប្រេកង់វាយតម្លៃ50Hz ឬ 60Hz
الفولتية المقدرة35kV និងខាងក្រោម
ជួរបច្ចុប្បន្នបឋម200-500A ដល់ 1600A
ចរន្តបន្ទាប់បន្សំ5A ឬ 1A (អាចប្ដូរតាមបំណងបាន)
ថ្នាក់ភាពត្រឹមត្រូវ0.2, 0.5, 5P, 10P (ផ្អែកលើតម្រូវការកម្មវិធី)
បន្ទុក10VA ដល់ 30VA (ប្ដូរតាមបំណង)
ប្រភេទអ៊ីសូឡង់ជ័រ Epoxy បោះចោល, រុំព័ទ្ធយ៉ាងពេញលេញ
សម្ភារៈស្នូលលោហៈធាតុគ្រីស្តាល់ ឬសន្លឹកដែកស៊ីលីកុន
ប្រភេទនៃការដំឡើងខាងក្រៅ, ប្រភេទសសរ
ជួរសីតុណ្ហភាពព័ទ្ធជុំវិញ-10°C ដល់ +40°C
សំណើមដែលទាក់ទងមធ្យមភាគប្រចាំថ្ងៃ ≤95%, មធ្យមប្រចាំខែ ≤90%
អាំងតង់ស៊ីតេរញ្ជួយដី≤8 ដឺក្រេ។
សម្ពាធចំហាយឆ្អែតមធ្យមប្រចាំថ្ងៃ ≤2.2kPa ជាមធ្យមប្រចាំខែ ≤1.8kPa
កម្ពស់≤1000m (មានតម្រូវការពិសេស)
ការអនុលោមតាមស្តង់ដារIEC 18521, GB12085-2006
កម្មវិធីនៃ LZZBJ4-35 Transformers បច្ចុប្បន្ន
LZZBJ4-35 គឺជាម៉ាស៊ីនបំប្លែងដែលមានលក្ខណៈចម្រុះដែលសមរម្យសម្រាប់ការដំឡើងនៅខាងក្រៅនៅក្នុងប្រព័ន្ធថាមពល 35kV ។
  • ការការពារការបញ្ជូនត៖រកឃើញកំហុស និងកេះការបញ្ជូនតការពារដើម្បីការពារឧបករណ៍អគ្គិសនីពីការខូចខាត។
  3. ការរចនាងាយស្រួលប្រើ៖រចនាសម្ព័នសសរ និងលក្ខណៈពិសេសនៃការដំឡើង ធ្វើអោយការដំឡើង និងថែទាំងាយស្រួល។
ការដំឡើង និងគោលការណ៍ណែនាំបរិស្ថាន