FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
Aukštos įtampos apkrovos pertraukimo jungiklis FKN12-12RD
Modelis: FKN12-12RD
OEM ir ODM paslaugos: Galima
Korpusas: PINEELE standartas
Prekinis ženklas: PINEELE, prekės ženklas pagal ZHENGXI
Forma: Visas supakuotas tipas
Apžvelgė: تشنغ جي,مهندس كهربائي أول في شركة بينيلي
18+ metų patirtis aukšto įtampos skirstomųjų įrenginių projektavimo ir testavimo srityje.
Paskelbta: أبريل 2, 2025
Paskutinį kartą atnaujinta: أبريل 2, 2025
Phone البريد الإلكتروني WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Kas yra FKN12-12RD aukštos įtampos apkrovos pertraukimo jungiklis?
FKN12-12RD yra aukštos įtampos apkrovos pertraukiklis, skirtas 12 kV sistemoms su 50 Hz dažniu.
Kodėl verta rinktis aukštos įtampos apkrovos jungiklį FKN12-12RD?
Taigi, kas yra šio jungiklio problema?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Pagrindinės FKN12-12RD aukštos įtampos apkrovos pertraukimo jungiklio savybės
  • Patvari konstrukcija:Sukurtas ilgalaikiam naudojimui sudėtingose ​​patalpose.
  • Pirmiausia sauga:Turi patikimą blokavimą ir aiškų atjungimo tašką saugiai priežiūrai.
Aukštos įtampos apkrovos pertraukiklio FKN12-12RD techninės specifikacijos
Įeikime į niūrią.
المعلمةVertė
الفولتية المقدرة12 kV
Vardinis dažnis50 Hz
التيار المقنن630 A
Nominali trumpojo jungimo pertraukimo srovė (su saugikliu)31,5 kA
Nominali trumpalaikė atsparumo srovė20 kA (4s)
الحياة الميكانيكية2000 operacijų
Veikimo mechanizmasSpyruoklinis (rankinis arba motorinis)
Aplinkos temperatūros diapazonas-25°C iki +40°C