الصفحة الرئ Kaip مكوناَ الجهن العالnas قاطع ÷ ° ZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklis
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklis
Modelis: Zn28A-12
OEM ir ODM paslaugos: Galima
Aptvaras: Pineele standartas
Prekės ženklas: „Pineele“, prekės ženklas su „Zhengxi“
Forma: Visas supakuotas tipas
Peržiūrėjo: Iaus جيArمهن ryškiau
18 ir daugiau metų HV skirstomojo įrenginio projektavimo ir bandymų patirtis.
Paskelbta: 2025 m., 2025 m
Paskutinį kartą atnaujinta: 2025 m., 2025 m
Phone البريد الإلكتروني WhatsApp
إنZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklisyra labai patikimas ir efektyvus įrenginys, skirtas vidutinės įtampos patalpoms, kurių vardinė įtampa yra 12 kV, o 50 Hz dažnis. Zn28A-12Serija atitinka GB1984-89 standartą ir yra skirta užtikrinti optimalią apsaugą nuo perkrovos, trumpų jungčių ir gedimų, užtikrinant prijungtos įrangos saugumą ir ilgaamžiškumą.
Pagrindinės ZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklio savybės
إنZn28A-12Vakuuminės grandinės pertraukiklis yra suprojektuotas su dviem pagrindinėmis montavimo formomis: integruota struktūra ir atskirta struktūra.
  • الفولiotiة المقiausia: TheZn28A-12yra skirtas vardinei 12 kV įtampai, todėl ji yra tinkama vidutinės įtampos pritaikymui pramoninėse ir elektros tinklų sistemose.
  • الešk المقنن: Galima įsigyti keliais dabartiniais įvertinimais, įskaitant 630A, 1000A, 1250A ir 1600A, kad būtų patenkinti skirtingi apkrovos reikalavimai.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Techniniai Zn28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklio parametrai
NeDaiktasVienetaiTechniniai parametrai
1الفولiotiة المقiausiakv12
2الešk المقننA630, 1000, 1250, 1600
3Įvertinta trumpojo jungimo lūžio srovėka20, 25, 31,5
4Įvertinta trumpojo jungimo uždarymo srovėka50, 63, 80
5Įvertinta smailė atlaiko srovęka50, 63, 80
64s įvertintas trumpojo jungimo srautaska20, 25, 31,5
7Įvertintas izoliacijos lygis
Galios dažnis atlaiko įtampą (prieš/po įvertinto lūžio)kv42 (lūžis: 48)
Poveikis atlaiko įtampą (prieš/po įvertinto lūžio)kv75 (lūžis: 84)
8Įvertinta operacijos seka75 (lūžis: 84)
9الحياة الم projektasLaikai10 000
10Įvertintas trumpojo jungimo srovės lūžio laikasLaikai10 000
11Veikimo mechanizmas, kurio vertė uždarymo įtampa (DC)V50
12Veiklos mechanizmas Reitingo kelionės srovė (DC)V110, 220
13Kontaktinis insultasmm110, 200
14„Overtravel“ (kontaktinis spyruoklinio suspaudimo ilgis)mm11 ± 1
15Trifazis padalytas ir uždaro atšokimo laikasMS3,5 ± 0,5
16Kreipkitės į uždarymo atšokimo laikąMS≤2
17Vidutinis atidarymo greitism/s≤2
18Vidutinis uždarymo greitism/s1,2 ± 0,2
19Darbo laikas (esant aukščiausia veikimo įtampai)s0,6 ± 0,2
20Uždarymo laikass≤0,05
21Pagrindinis kiekvienos fazės atsparumas kilpomsμΩ≤0,08
22Dinaminiai ir statiniai kontaktai Leistinas susidėvėjimas kaupiamojo storiomm0,1
Įrengimas ir aplinkos sąlygos
Čia yra rekomenduojamos darbo sąlygosZn28A-12grandinė„Breaker“ vadovas:
  • Aplinkos temperatūra: Breakeris gali veikti nuo –30 ° C iki +40 ° C.
  • Aukštis: Tinka įrengimui iki 2000 metrų virš jūros lygio.
  • Vėjo slėgis: Gali atlaikyti vėjo slėgį iki 700PA (su atitinkamu sauso vėjo greičiu - 34 m/s).
  • Seisminis intensyvumas: Gali veikti teritorijose, kurių seisminio intensyvumo lygis yra iki 8.
„Zn28A-12“ vakuuminio grandinės pertraukiklio pritaikymas
ZN28A-12 vakuuminio grandinės pertraukiklio pranašumai
  1. Patikima apsauga: Su savo dideliu lūžio pajėgumuZn28A-12Teikia patikimą apsaugą nuo perkrovos, trumpų jungčių ir gedimų, užtikrinant kritinės elektrinės infrastruktūros saugumą.
  3. Ilgas tarnavimo gyvenimas: Suprojektuota trukti iki 10 000 operacijų,Zn28A-12Siūlo ilgą tarnavimo laiką, užtikrinantį ilgalaikį našumą ir minimalias pakeitimo išlaidas.
  5. Lanksčios diegimo parinktys: TheZn28A-12Gali būti įdiegtas tiek integruotų, tiek atskirtų formų, suteikiant lankstumą skirtingoms skirstomosioms įrenginiams.
Išvada
إنZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklisyra labai efektyvus ir patikimas sprendimas apsaugoti vidutinės įtampos elektrines sistemas. Zn28A-12Užtikrina elektros infrastruktūros saugumą ir patikimumą, todėl tai yra pagrindinis elektros įrangos apsaugos visame pasaulyje komponentas.