LZZBJ4-35 High Voltage Current Trans­formers
LZZBJ4-35 aukštos įtampos srovės transformatoriai
Modelis: LZZBJ4-35
OEM ir ODM paslaugos: Disponible
Recinto: Norma PINEELE
Marka: PINEELE, una marka de ZHENGXI
Forma: Todo empaquetado Tipo
Peržiūra: Zheng Ji,Ingeniero Eléctrico Senior en PINEELE
Más de 18 años de experiencia en diseño y pruebas de aparamenta de alta tensión.
Publicado en: 2025 m. balandžio 3 d
Naujausia aktualizacija: 2025 m. balandžio 3 d
Teléfono Correo electrónico WhatsApp
EnLZZBJ4-35 AukštasĮtampos srovės vadovasTransformatoriusyra visiškai uždaras, epoksidinės dervos liejimo transformatorius, skirtas naudoti lauke elektros energijos sistemose, kurių vardinis dažnis50 Hz arba 60 Hzir vardinė įtampa35kVir žemiau. energijos apskaita,srovės matavimasyrelės apsauga, užtikrinantis patikimą veikimą įvairiose elektros srityse.
LZZBJ4-35
Pagrindinės LZZBJ4-35 srovės transformatorių savybės
Especificaciones técnicas
ParametroEspecificación
ModeloLZZBJ4-35
Frecuencia vardinė50 Hz arba 60 Hz
Nominalus įtempimas35kV ir žemiau
Pirminis srovės diapazonas200-500A iki 1600A
Antrinė srovė5A arba 1A (pritaikoma)
Tikslumo klasė0,2, 0,5, 5P, 10P (pagal programos poreikius)
Našta10VA iki 30VA (pritaikoma)
Izoliacijos tipasEpoksidinės dervos liejimas, visiškai uždaras
Pagrindinė medžiagaKristalinio lydinio arba silicio plieno lakštai
Instaliacijos patarimasLauko, kolonos tipo
Aplinkos temperatūros diapazonas-10°C iki +40°C
Santykinė drėgmėDienos vidurkis ≤95 %, mėnesio vidurkis ≤90 %
Žemės drebėjimo intensyvumas≤8 laipsnių
Sočiųjų garų slėgisDienos vidurkis ≤2,2kPa, mėnesio vidurkis ≤1,8kPa
Aukštis≤1000 m (galimi specialūs reikalavimai)
Standartų laikymasisIEC 18521, GB12085-2006
LZZBJ4-35 srovės transformatorių taikymas
LZZBJ4-35 yra universalus transformatorius, tinkantis lauko instaliacijai 35kV elektros sistemose.
Kodėl verta rinktis LZZBJ4-35 aukštos įtampos srovės transformatorių?
Montavimo ir aplinkosaugos gairės
Siekdami optimalaus veikimo ir ilgaamžiškumo, sumontuokite LZZBJ4-35 tokiomis sąlygomis:
  • Temperatūros diapazonas:Patikimai veikia tarp-10°C ir +40°C.
  • Drėgmės lygiai:Vidutinė paros drėgmė neturi viršyti95 %, su mažesniu mėnesio vidurkiu90 %.
  • Aukščio riba:Sukurta aukštyje iki1000 m(galimos individualios parinktys aukštesniam aukščiui).
EnLZZBJ4-35 aukštos įtampos srovės transformatoriusyra aukščiausios klasės sprendimas, skirtas naudoti lauke 35 kV maitinimo sistemose.
Productos relacionados
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 3,3 kV
Ver ahora
3,3 kV įtampos kontaktorius
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Ver ahora
11 kV įtampos kontaktorius
Contactor de vacío de baja tensión
Kontaktorius de vacío de baja tensión
disyuntor de vacío de 11 kv
disyuntor de vacío de 11 kv
Transformador de corriente 0-10V
0-10V korekcinis transformatorius
Interruptor de puesta a tierra de 24 kV
Pertraukiklis de puesta a pakopinis 24 kV
Interruptor de puesta a tierra de alta tensión 12kV para interiores