ZN28A-12/630-20 Interruptor automático de vacío
ZN28A-12/630-20 „Interrupt Automático de Vacío“
Modelis: Zn28A-12
Servicios oem y ODM: Ginčijamas
Recinto: Norma Pineele
Marca: Pineele, Una Marca de Zhengxi
Forma: TODO EMPAQUETADO TIPO
„Revisado Por“: Zheng JiArIngeniero eléctrico vyresnysis en Pineele
Más de 18 años de patirtis en diseño y Pruebas de Aparamenta de Alta Tensión.
Publicado en: 6 de Abril de 2025
Última acalización: 6 de Abril de 2025
Teléfono Correo electrónico WhatsApp
EnZN28A-12/630-20 „Interrupt Automático de Vacío“yra labai patikimas ir efektyvus įrenginys, skirtas vidutinės įtampos patalpoms, kurių vardinė įtampa yra 12 kV, o 50 Hz dažnis. Zn28A-12Serija atitinka GB1984-89 standartą ir yra skirta užtikrinti optimalią apsaugą nuo perkrovos, trumpų jungčių ir gedimų, užtikrinant prijungtos įrangos saugumą ir ilgaamžiškumą.
Pagrindinės ZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklio savybės
EnZn28A-12Vakuuminės grandinės pertraukiklis yra suprojektuotas su dviem pagrindinėmis montavimo formomis: integruota struktūra ir atskirta struktūra.
  • Tensión nominali: TheZn28A-12yra skirtas vardinei 12 kV įtampai, todėl ji yra tinkama vidutinės įtampos pritaikymui pramoninėse ir elektros tinklų sistemose.
  • „Corriente“ nominali: Galima įsigyti keliais dabartiniais įvertinimais, įskaitant 630A, 1000A, 1250A ir 1600A, kad būtų patenkinti skirtingi apkrovos reikalavimai.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Techniniai Zn28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklio parametrai
NeArtículoVienetaiTechniniai parametrai
1Tensión nominaliKV12
2„Corriente“ nominaliA630, 1000, 1250, 1600
3Corriente nominal de corte en cortocircuitoka20, 25, 31,5
4Įvertinta trumpojo jungimo uždarymo srovėka50, 63, 80
5Corriente nominal de pico soportadaka50, 63, 80
64s įvertintas trumpojo jungimo srautaska20, 25, 31,5
7Įvertintas izoliacijos lygis
Galios dažnis atlaiko įtampą (prieš/po įvertinto lūžio)KV42 (lūžis: 48)
Poveikis atlaiko įtampą (prieš/po įvertinto lūžio)KV75 (lūžis: 84)
8Įvertinta operacijos seka75 (lūžis: 84)
9Vida MecánicaLaikai10 000
10Įvertintas trumpojo jungimo srovės lūžio laikasLaikai10 000
11Veikimo mechanizmas, kurio vertė uždarymo įtampa (DC)V50
12Veiklos mechanizmas Reitingo kelionės srovė (DC)V110, 220
13Kontaktinis insultasmm110, 200
14„Overtravel“ (kontaktinis spyruoklinio suspaudimo ilgis)mm11 ± 1
15Trifazis padalytas ir uždaro atšokimo laikasMS3,5 ± 0,5
16Kreipkitės į uždarymo atšokimo laikąMS≤2
17Vidutinis atidarymo greitism/s≤2
18Vidutinis uždarymo greitism/s1,2 ± 0,2
19Darbo laikas (esant aukščiausia veikimo įtampai)s0,6 ± 0,2
20Uždarymo laikass≤0,05
21Pagrindinis kiekvienos fazės atsparumas kilpomsμΩ≤0,08
22Dinaminiai ir statiniai kontaktai Leistinas susidėvėjimas kaupiamojo storiomm0,1
Įrengimas ir aplinkos sąlygos
Čia yra rekomenduojamos darbo sąlygosZn28A-12grandinėGuía del Disyuntor:
  • Temperatūra ambiiente: Breakeris gali veikti temperatūros diapazone nuo –30 ° C iki +40 ° C.
  • Aukštis: Tinka įrengimui iki 2000 metrų virš jūros lygio.
  • Vėjo slėgis: Gali atlaikyti vėjo slėgį iki 700PA (su atitinkamu sauso vėjo greičiu - 34 m/s).
  • Seisminis intensyvumas: Gali veikti teritorijose, kurių seisminio intensyvumo lygis yra iki 8.
„Zn28A-12“ vakuuminio grandinės pertraukiklio pritaikymas
„Zn28A-12“ vakuuminio grandinės pertraukiklio pranašumai
  1. Patikima apsauga: Su savo dideliu lūžio pajėgumuZn28A-12Teikia patikimą apsaugą nuo perkrovos, trumpų jungčių ir gedimų, užtikrinant kritinės elektrinės infrastruktūros saugumą.
  3. Larga Vida útil: Suprojektuota trukti iki 10 000 operacijų,Zn28A-12Siūlo ilgą tarnavimo laiką, užtikrinantį ilgalaikį našumą ir minimalias pakeitimo išlaidas.
  5. Lanksčios diegimo parinktys: TheZn28A-12gali būti įdiegtas tiek integruotų, tiek atskirtų formų, suteikiant lankstumą skirtingoms skirstomosioms įrenginiams.
Išvada
EnZN28A-12/630-20 „Interrupt Automático de Vacío“yra labai efektyvus ir patikimas sprendimas apsaugoti vidutinės įtampos elektrines sistemas. Zn28A-12Užtikrina elektros infrastruktūros saugumą ir patikimumą, todėl tai yra pagrindinis elektros įrangos apsaugos visame pasaulyje komponentas.
„Productos Relationados“
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 3,3 kV
Ver Ahora
Kontaktoriaus de Vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Ver Ahora
Kontaktoriaus de Vacío de 11 KV
Contactor de vacío de baja tensión
Kontaktorius de vacío de baja tensión
disyuntor de vacío de 11 kv
disyuntor de vacío de 11 kv
Transformador de corriente 0-10V
Interruptor de puesta a tierra de 24 kV
Pertraukiantys de Puesta a Tierra de 24 kv
Interruptor de puesta a tierra de alta tensión 12kV para interiores