FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
Aukštos įtampos apkrovos pertraukimo jungiklis FKN12-12RD
モデル FKN12-12RD
OEM, ODM ir ODM: 利用可能
エンクロージャー PINEELEスタンダード
ブランド PINEELE、ZHENGXI傘下のブランド
フォーム オールパッケージタイプ
適用範囲: 産業用配電、電圧安定化、変圧器保護に最適。商業ビル、
18年以上のHVスイッチギア設計・試験経験。
掲載日 2025 m. birželio 2 d
電話 電子メール WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Kas yra FKN12-12RD aukštos įtampos apkrovos pertraukimo jungiklis?
FKN12-12RD yra aukštos įtampos apkrovos pertraukiklis, skirtas 12 kV sistemoms su 50 Hz dažniu.
Kodėl verta rinktis aukštos įtampos apkrovos jungiklį FKN12-12RD?
Taigi, kas yra šio jungiklio problema?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Pagrindinės FKN12-12RD aukštos įtampos apkrovos pertraukimo jungiklio savybės
  • Patvari konstrukcija:Sukurtas ilgalaikiam naudojimui sudėtingose ​​patalpose.
  • Pirmiausia sauga:Turi patikimą blokavimą ir aiškų atjungimo tašką saugiai priežiūrai.
Aukštos įtampos apkrovos pertraukiklio FKN12-12RD techninės specifikacijos
Įeikime į niūrią.
パラメータpavyzdžiui
定格電圧12 kV
定格周波数50 Hz
定格電流630 A
Nominali trumpojo jungimo pertraukimo srovė (su saugikliu)31,5 kA
定格短時間耐電流20 kA (4s)
機械的寿命2000 operacijų
操作メカニズムSpyruoklinis (rankinis arba motorinis)
Aplinkos temperatūros diapazonas-25°C – +40°C
Aukščio riba≤ 1000 m
相対湿度Dienos vid.
Kur galite naudoti aukštos įtampos apkrovos jungiklį FKN12-12RD?
Šis jungiklis yra tikras darbinis arkliukas, puikiai tinkantis visoms sąrankoms.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Kaip įdiegti ir prižiūrėti FKN12-12RD
FKN12-12RD nustatymas yra gana paprastas.
Kodėl tai protinga investicija
Paskutinės mintys apie FKN12-12RD aukštos įtampos apkrovos jungiklį
関連商品
3.3kV真空コンタクタ
3.3kV真空コンタクタ
今すぐ見る
3,3 kV真空コンタクタ
11kV真空コンタクタ
11kV真空コンタクタ
今すぐ見る
11kV真空コンタクタ
低電圧真空コンタクタ
低電圧真空コンタクタ
0-10V電流トランス
0-10V電流トランス
0–10 V įtampa
24kV接地スイッチ
24kV接地スイッチ
24kV接地スイッチ