الصفحة الرئيسية مكونات الجهد العالي المحولات الحالية Augstsprieguma strāvas transformatori LZZBJ4-35
LZZBJ4-35 High Voltage Current Trans­formers
الموديل: LZZBJ4-35
خدمات تصنيع المعدات الأصلية وتصنيع المعدات الأصلية: متوفرة
الضميمة: معيار PINEELE
العلامة التجارية: PINEELE، علامة تجارية تابعة لشركة ZHENGXI
الاستمارة: الكل- النوع المعبأ
نطاق التطبيق: مناسب لتوزيع الطاقة الصناعية، وتثبيت الجهد، وحماول؅ وحمايية.
تمت المراجعة من قبل: تشنغ جي,مهندس كهربائي أول في شركة بينيلي
أكثر من, 18
تم النشر في: أبريل 3, 2025
آخر تحديث أبريل 3, 2025
الهاتف البريد الإلكتروني واتساب
إنLZZBJ4-35 AugstsSprieguma strāvas ceļvedisالمحولir pilnībā slēgts, epoksīda sveķu liešanas transformators, kas paredzēts izmantošanai ārpus telpām energosistēmās ar nominālo frekvenci50Hz vai 60Hzun nominālais spriegums35kVun zemāk. enerģijas uzskaite,strāvas mērīšanaوreleja aizsardzība, nodrošinot uzticamu veiktspēju dažādos elektriskos lietojumos.
LZZBJ4-35
LZZBJ4-35 strāvas transformatoru galvenās iezīmes
المواصفات الفنية
المعلمةالمواصفات
الطرازLZZBJ4-35
Nominālā frekvence50Hz vai 60Hz
الفولتية المقدرة35kV un zemāk
Primārais strāvas diapazons200-500A līdz 1600A
Sekundārā strāva5A vai 1A (pielāgojams)
Precizitātes klase0,2, 0,5, 5P, 10P (pamatojoties uz lietojumprogrammas vajadzībām)
Slogs10VA līdz 30VA (pielāgojams)
Izolācijas veidsEpoksīda sveķu liets, pilnībā slēgts
PamatmateriālsKristāliska sakausējuma vai silīcija tērauda loksnes
Instalācijas veidsĀra, stabu tipa
Apkārtējās vides temperatūras diapazons-10°C līdz +40°C
Relatīvais mitrumsDaily average ≤95%, Monthly average ≤90%
Zemestrīces intensitāte≤8 grādi
Piesātināta tvaika spiediensDienas vidējais ≤2,2kPa, mēneša vidējais ≤1,8kPa
Augstums virs jūras līmeņa≤1000 m (pieejamas īpašas prasības)
Atbilstība standartiemIEC 18521, GB12085-2006
LZZBJ4-35 strāvas transformatoru pielietojumi
LZZBJ4-35 ir daudzpusīgs transformators, kas piemērots āra instalācijām 35kV energosistēmās.
Kāpēc izvēlēties augstsprieguma strāvas transformatoru LZZBJ4-35?
Uzstādīšanas un vides vadlīnijas
Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un ilgmūžību, uzstādiet LZZBJ4-35 šādos apstākļos:
  • Temperatūras diapazons:Uzticami darbojas starp-10°C un +40°C.
إنAugstsprieguma strāvas transformators LZZBJ4-35ir augstākā līmeņa risinājums izmantošanai ārpus telpām 35kV energosistēmās.