FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12RD Augsta sprieguma slodzes pārtraukuma slēdzis
Modelis: FKN12-12RD
Služby OEM A ODM: Dostupné na
Příloha: Standarta priede
Značka: Pineele, Značka Společnosti Zhengxi
FORMA: Všechny zabalené tipy
Zhodnotil: Zheng JiVerdzībaVedoucí elektroinženýr ve společnosti priede
18+ Ļaujiet Zkušeností pret Oblasti Konstrukce A Testování Rozváděčů Vysokého napětí.
Zveřejněno dne: Duben 2, 2025
PozleNí aktualizace: Duben 2, 2025
Telefon E-mail WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Kāds ir FKN12-12RD augstsprieguma slodzes pārtraukuma slēdzis?
FKN12-12RD ir augstsprieguma slodzes pārtraukuma slēdzis, kas izveidots 12kV sistēmām ar 50Hz frekvenci.
Kāpēc izvēlēties FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slodzes slēdzi?
Tātad, kāds ir lielais darījums ar šo slēdzi?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slodzes slēdža galvenās funkcijas
  • Izturīga būve:Paredzēts ilgstošai lietošanai smagā iekštelpu vidē.
FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slēdzes slēdzis tehniskās specifikācijas
Iekļūstim niecīgajā graudā.
ParametrijaNovērtēt
Jmenovité napětí12 kV
Nominālā frekvence50 Hz
Jmenovitý lepns630 a
Nominālā īssavienojuma pārrāvuma strāva (ar drošinātāju)31,5 ka
Novērtēta īslaicīga izturēšanās strāva20 ka (4s)
Mehanická Životnost2000 operācijas
Darbības mehānismsPavasara darbība (manuāla vai motorizēta)
Apkārtējās temperatūras diapazons-25 ° C až +40 ° C
Augstuma robeža≤ 1000 m
Relativní vlhkostIkdienas vid.
Kur var izmantot FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slodzes slēdzi?
Šis slēdzis ir īsts darba zirgs, kas spīd visa veida iestatījumos.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Kā uzstādīt un uzturēt FKN12-12RD
FKN12-12RD iestatīšana ir diezgan vienkārša.
Kāpēc tas ir gudrs ieguldījums
Galīgās domas par FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slodzes slēdzi
Související produkty
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
Zobrazit Nyní
3,3kv vakuuma kontaktors
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
Zobrazit Nyní
11KV vakuuma kontaktors
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
Zemsprieguma vakuuma kontaktors
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
11kv vakuuma ķēdes pārtraucējs
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
0-10 V strāvas transformators
Uzemňovací spínač 24 kV
Uzemňovací spínač 24 kV
Uzemňovací spínač 24 kV
12kV vnitřní vysokonapěťový spínací přístroj Uzemňovací spínač