FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12RD Augsta sprieguma slodzes pārtraukuma slēdzis
Modell: FKN12-12RD
OEM- und odm-Dienstleistungen: Verfügbars
Beifügung: Priedes standarts
Marke: Pineele, Eine Marke fon Zhengxi
Forma: Alles Verpackt TYP
Bewertet fon: Zheng JiVerdzībaLeitender elektroingenieur bei priede
Mehr als 18 Jahre Erfahrung in der Konstruktion und prüfung von hv-schaltanlagen.
Veröffentlicht am: 2025. gada 2. aprīlis
Zuletzt aktualisiert: 2025. gada 2. aprīlis
Telefon E-Mail WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Kāds ir FKN12-12RD augstsprieguma slodzes pārtraukuma slēdzis?
FKN12-12RD ir augstsprieguma slodzes pārtraukuma slēdzis, kas izveidots 12kV sistēmām ar 50Hz frekvenci.
Kāpēc izvēlēties FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slodzes slēdzi?
Tātad, kāds ir lielais darījums ar šo slēdzi?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slodzes slēdža galvenās funkcijas
  • Izturīga būve:Paredzēts ilgstošai lietošanai smagā iekštelpu vidē.
FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slēdzes slēdzis tehniskās specifikācijas
Iekļūstim niecīgajā graudā.
ParametrsViļņoties
Nennspannung12 kV
Nennfrequenz50 Hz
Nennstroms630 a
Nominālā īssavienojuma pārrāvuma strāva (ar drošinātāju)31,5 ka
Nenn-Kurzzeitstromfestigkeit20 ka (4s)
Mehāniskais lebensdauers2000 operācijas
Darbības mehānismsPavasara darbība (manuāla vai motorizēta)
Apkārtējās temperatūras diapazons-25 ° C līdz +40 ° C
Augstuma robeža≤ 1000 m
Relatīvais mitrumsIkdienas vid.
Kur var izmantot FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slodzes slēdzi?
Šis slēdzis ir īsts darba zirgs, kas spīd visa veida iestatījumos.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Kā uzstādīt un uzturēt FKN12-12RD
FKN12-12RD iestatīšana ir diezgan vienkārša.
Kāpēc tas ir gudrs ieguldījums
Galīgās domas par FKN12-12RD augstsprieguma slodzes slodzes slēdzi
Ähnliche Produktte
3,3kV Vakuumschütz
3,3kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Nīderspannungs-vakuumschütz
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakuum-Schutzschalter
0-10V Stromwandler
0-10V Stromwandler
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
12kV-Innen-Hochspannungs-Schaltanlage Erdungsschalter