Starta Hochspannungskomponenten Vakuum-leistungsschalter Zn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucējs
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
Zn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucējs
Modell: Zn28A-12
OEM- und odm-Dienstleistungen: Verfügbars
Beifügung: Priedes standarts
Marke: Pineele, Eine Marke fon Zhengxi
Forma: Alles Verpackt TYP
Bewertet fon: Zheng JiVerdzībaLeitender elektroingenieur bei priede
Mehr als 18 Jahre Erfahrung in der Konstruktion und prüfung von hv-schaltanlagen.
Veröffentlicht am: 2025. gada 6. aprīlis
Zuletzt aktualisiert: 2025. gada 6. aprīlis
Telefon E-Mail WhatsApp
NomirtZn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucējsir ļoti uzticama un efektīva ierīce, kas paredzēta vidēja sprieguma lietojumiem iekštelpās ar novērtējumu 12kV un frekvenci 50Hz. Zn28A-12Sērija atbilst GB1984-89 standartam, un tā ir paredzēta, lai nodrošinātu optimālu aizsardzību pret pārslodzēm, īsām ķēdēm un kļūdām, nodrošinot savienotā aprīkojuma drošību un ilgmūžību.
Zn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucēja galvenās iezīmes
NomirtZn28A-12Vakuuma ķēdes pārtraucējs ir veidots ar divām galvenajām uzstādīšanas formām: integrētu struktūru un atdalītu struktūru.
  • Nennspannung:Zn28A-12ir paredzēts novērtētajam 12kV spriegumam, padarot to piemērotu vidēja sprieguma lietojumprogrammai rūpniecības un enerģijas tīkla sistēmās.
  • Nennstroms: Pieejams vairākos strāvas vērtējumos, ieskaitot 630A, 1000A, 1250A un 1600A, lai pielāgotos dažādas kravas prasības.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Zn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucēja tehniskie parametri
Šajā tabulā ir sniegti detalizēti tehniskie parametriZn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucējs:
NeArtikeleVienībasTehniskie parametri
ViensNennspannungKV12
RādītājsNennstromsIzšķirt630, 1000, 1250, 1600
3Nenn-Kurzschluss-AusschaltstromKa20, 25, 31,5
4Nominālā īssavienojuma slēgšanas strāvaKa50, 63, 80
5NennspitzenstrombelastbarkeitKa50, 63, 80
Ar4s vērtēts īssavienojums iztur strāvuKa20, 25, 31,5
Plkst.Novērtēts izolācijas līmenis
Strāvas frekvence iztur spriegumu (pirms/pēc vērtības pārtraukuma)KV42 (lūzums: 48)
Trieciena izturība pret spriegumu (pirms/pēc vērtības pārtraukuma)KV75 (lūzums: 84)
8Nominēta operācijas secība75 (lūzums: 84)
9Mehānija lebensdauersZeitens10 000
10Nomināls īssavienojuma strāvas pārrāvuma laiksZeitens10 000
11Darba mehānisms novērtēja slēgšanas spriegumu (DC)V50
12Darbības mehānisms novērtēja brauciena strāvu (DC)V110, 220
13Sazinieties ar insultumm110, 200
14Overtravel (kontakta atsperes saspiešanas garums)mm11 ± 1
15Trīsfāzu sadalījums un aizvēršanas laiksMS3,5 ± 0,5
16.Sazinieties ar slēgšanas atlēciena laikuMS≤2
17.Vidējais atvēršanas ātrumsm/s≤2
18Vidējais slēgšanas ātrumsm/s1,2 ± 0,2
19Atvēršanas laiks (pie visaugstākā darba sprieguma)s0,6 ± 0,2
20Noslēguma laikss≤0,05
21Katras fāzes galvenā cilpas pretestībaμω≤0,08
22Dinamiski un statiski kontakti, kas pieļaujami valkā kumulatīvu biezumumm0.1
Uzstādīšana un vides apstākļi
NomirtZn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucējsir paredzēts uzstādīšanai fiksētā komutatorā, un tam ir nepieciešams piemērots darbības mehānisms, piemēram, CD-10 elektromagnētiskais mehānisms vai CT-8 atsperu darbības mehānisms.
Šeit ir ieteicamie darbības apstākļiZn28A-12apkopepārtraukuma ceļvedis:
  • Henenlage: Piemērots instalācijām līdz 2000 metriem virs jūras līmeņa.
  • Vēja spiediens: Var izturēt vēja spiedienu līdz 700Pa (ar atbilstošu sausa vēja ātrumu 34 m/s).
  • Seismiskā intensitāte: Var darboties apgabalos ar seismiskās intensitātes līmeni līdz 8.
Zn28A-12 vakuuma ķēdes pārtraucēja lietojumi
NomirtZn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucējsir īpaši paredzēts izmantošanai vidējā sprieguma elektriskajās sistēmās, piemēram, tādās, kas atrodamas rūpniecības rūpnīcās, apakšstacijās un enerģijas sadales tīklos.
Zn28A-12 vakuuma ķēdes pārtraucēja izmantošanas priekšrocības
  1. Uzticama aizsardzība: Ar lielo pārrāvuma spēju,Zn28A-12nodrošina ticamu aizsardzību pret pārslodzēm, īsām ķēdēm un kļūdām, nodrošinot kritiskās elektriskās infrastruktūras drošību.
  3. Ilgs kalpošanas laiks: Paredzēts, lai ilgst līdz 10 000 operācijām,Zn28A-12Piedāvā ilgu kalpošanas laiku, nodrošinot ilgtermiņa veiktspēju un minimālas nomaiņas izmaksas.
  5. Elastīgas instalēšanas iespējas:Zn28A-12Var instalēt gan integrētās, gan atdalītās formās, nodrošinot elastību dažādām komutācijas ierīču konfigurācijām.
Schlussfolgerung
NomirtZn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucējsir ļoti efektīvs un uzticams risinājums vidēja sprieguma elektrisko sistēmu aizsardzībai. Zn28A-12Nodrošina elektriskās infrastruktūras drošību un uzticamību, padarot to par galveno sastāvdaļu elektrisko iekārtu aizsardzībā visā pasaulē.
Ähnliche Produktte
3,3kV Vakuumschütz
3,3kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Nīderspannungs-vakuumschütz
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakuum-Schutzschalter
0-10V Stromwandler
0-10V Stromwandler
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
12kV-Innen-Hochspannungs-Schaltanlage Erdungsschalter