Beranda KOMPONEN TEGANGAN TINGGI Pemutus Sirkuit Vakum Pemutus Sirkuit Vakum Zn28A-12/630-20
Pemutus Sirkuit Vakum ZN28A-12/630-20
Modelis: Zn28A-12
Layanan Oem Dan ODM: Tersedija
Kandang: Standas priede
Mereks: Pineele, Merek di Bawah Zhengxi
Formulir: Tipe Semua pakets
Ditinjau oleh: Zheng JiVerdzībaInsinyur listrik vecākais di Pineele
18+ Tahun Pengalaman Dalam Desain & Pengujian Switchgear HV.
DITERBITKAN PADA: 2025. gada 6. aprīlis
Terakhir Diperbarui: 2025. gada 6. aprīlis
Telepon Email WhatsApp
LīdzPemutus Sirkuit Vakum Zn28A-12/630-20ir ļoti uzticama un efektīva ierīce, kas paredzēta vidēja sprieguma lietojumiem iekštelpās ar novērtējumu 12kV un frekvenci 50Hz. Zn28A-12Sērija atbilst GB1984-89 standartam, un tā ir paredzēta, lai nodrošinātu optimālu aizsardzību pret pārslodzēm, īsām ķēdēm un kļūdām, nodrošinot savienotā aprīkojuma drošību un ilgmūžību.
Zn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucēja galvenās iezīmes
LīdzZn28A-12Vakuuma ķēdes pārtraucējs ir veidots ar divām galvenajām uzstādīšanas formām: integrētu struktūru un atdalītu struktūru.
  • Tegangan pengenāls:Zn28A-12ir paredzēts novērtētajam 12kV spriegumam, padarot to piemērotu vidēja sprieguma lietojumprogrammai rūpniecības un enerģijas tīkla sistēmās.
  • Nilai Saat Ini: Pieejams vairākos pašreizējos vērtējumos, ieskaitot 630A, 1000A, 1250A un 1600A, lai pielāgotos dažādas kravas prasības.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Zn28A-12/630-20 vakuuma ķēdes pārtraucēja tehniskie parametri
Šajā tabulā ir sniegti detalizēti tehniskie parametriPemutus Sirkuit Vakum Zn28A-12/630-20:
NePriekšmetsVienībasTehniskie parametri
ViensTegangan pengenālsKV12
RādītājsNilai Saat IniIzšķirt630, 1000, 1250, 1600
3Nominālā īssavienojuma pārrāvuma strāvaKa20, 25, 31,5
4Nominālā īssavienojuma slēgšanas strāvaKa50, 63, 80
5Nominālā maksimālā izturība pret strāvuKa50, 63, 80
Ar4s vērtēts īssavienojums iztur strāvuKa20, 25, 31,5
Plkst.Novērtēts izolācijas līmenis
Strāvas frekvence iztur spriegumu (pirms/pēc vērtības pārtraukuma)KV42 (lūzums: 48)
Trieciena izturība pret spriegumu (pirms/pēc vērtības pārtraukuma)KV75 (lūzums: 84)
8Nominēta operācijas secība75 (lūzums: 84)
9Kehidupan mekanisBrīža10 000
10Nomināls īssavienojuma strāvas pārrāvuma laiksBrīža10 000
11Darbības mehānisms novērtēja slēgšanas spriegumu (DC)V50
12Darbības mehānisms novērtēja brauciena strāvu (DC)V110, 220
13Sazinieties ar insultumm110, 200
14Overtravel (kontakta atsperes saspiešanas garums)mm11 ± 1
15Trīsfāzu sadalījums un aizvēršanas laiksMS3,5 ± 0,5
16.Sazinieties ar slēgšanas atlēciena laikuMS≤2
17.Vidējais atvēršanas ātrumsm/s≤2
18Vidējais slēgšanas ātrumsm/s1,2 ± 0,2
19Atklāšanas laiks (pie visaugstākā darba sprieguma)s0,6 ± 0,2
20Noslēguma laikss≤0,05
21Katras fāzes galvenā cilpas rezistenceμω≤0,08
22Dinamiski un statiski kontakti, kas pieļaujami valkā kumulatīvu biezumumm0.1
Uzstādīšana un vides apstākļi
LīdzPemutus Sirkuit Vakum Zn28A-12/630-20ir paredzēts uzstādīšanai fiksētā komutatorā, un tam ir nepieciešams piemērots darbības mehānisms, piemēram, CD-10 elektromagnētiskais mehānisms vai CT-8 atsperu darbības mehānisms.
Šeit ir ieteicamie darbības apstākļiZn28A-12apkopepārtraukuma ceļvedis:
  • Suhu Sekitar: Pārtraucējs var darboties temperatūras diapazonā no -30 ° C līdz +40 ° C.
  • Ketinggietis: Piemērots instalācijām līdz 2000 metriem virs jūras līmeņa.
  • Vēja spiediens: Var izturēt vēja spiedienu līdz 700Pa (ar atbilstošu sausa vēja ātrumu 34 m/s).
  • Seismiskā intensitāte: Var darboties apgabalos ar seismiskās intensitātes līmeni līdz 8.
Zn28A-12 vakuuma ķēdes pārtraucēja lietojumi
LīdzPemutus Sirkuit Vakum Zn28A-12/630-20ir īpaši paredzēts izmantošanai vidējā sprieguma elektriskajās sistēmās, piemēram, tādās, kas atrodamas rūpniecības rūpnīcās, apakšstacijās un enerģijas sadales tīklos.
Zn28A-12 vakuuma ķēdes pārtraucēja izmantošanas priekšrocības
  1. Uzticama aizsardzība: Ar lielo pārrāvuma spēju,Zn28A-12nodrošina ticamu aizsardzību pret pārslodzēm, īsām ķēdēm un kļūdām, nodrošinot kritiskās elektriskās infrastruktūras drošību.
  3. Umur Panjang: Paredzēts, lai ilgst līdz 10 000 operācijām,Zn28A-12Piedāvā ilgu kalpošanas laiku, nodrošinot ilgtermiņa veiktspēju un minimālas nomaiņas izmaksas.
  5. Elastīgas instalēšanas iespējas:Zn28A-12Var instalēt gan integrētās, gan atdalītās formās, nodrošinot elastību dažādām komutācijas ierīču konfigurācijām.
Kesimpulāns
LīdzPemutus Sirkuit Vakum Zn28A-12/630-20ir ļoti efektīvs un uzticams risinājums vidēja sprieguma elektrisko sistēmu aizsardzībai. Zn28A-12Nodrošina elektriskās infrastruktūras drošību un uzticamību, padarot to par galveno sastāvdaļu elektrisko iekārtu aizsardzībā visā pasaulē.
Produk terkait
Kontaktor Vakum 3.3kV
Kontaktor Vakum 3.3kV
Lihat Sekarangs
Kontaktor Vakum 11kV
Kontaktor Vakum 11kV
Lihat Sekarangs
Kontaktor Vakum Tegangan Rendah
Pemutus sirkuit vakum 11kv
Pemutus sirkuit vakum 11kv
Trafo Arus 0-10V
Trafo Arus 0-10V
Sakelar Pembumian 24kV
Sakelar Pembumian 24kV
Sakelar Pembumian Switchgear Tegangan Tinggi Dalam Ruangan 12kV