Startseite Hochspannungskomponenten LastTrennschalter FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingschakelaar
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingschakelaar
Modell: FKN12-12rd
Oem- und odm-Dienstleistungen: Verfügbar
Beifügung: Pinele -standaard
Marke: Pinele, Eine Marke von Zhengxi
Formulier: Alles VERPACKT TYP
Bewertet von: Zheng Ji,,Leitender Elektroingenieur Bei Pineele
Mehr als 18 Jahre Erfahrung in der Konstruktion und prüfung von hv-Schaltanlagen.
Veröffentlicht am: 2 april 2025
Zuletzt Aktualalisiert: 2 april 2025
Telefon E-Mail WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Wat is de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar?
De FKN12-12rd is een hoogspanningsbelastingsschakelaar gebouwd voor 12KV-systemen met een 50Hz-frequentie.
Waarom kiezen voor de FKN12-12rd High Voltage Load Break-schakelaar?
Dus, wat is het probleem met deze schakelaar?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Belangrijkste kenmerken van de FKN12-12rd High Voltage Load Break-schakelaar
  • Zekeringcompatibiliteit:Werkt naadloos met hoogspanningszekeringen voor kortsluitbeveiliging.
  • Duurzame build:Ontworpen voor langdurig gebruik in stoere binnenomgevingen.
Technische specificaties van de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar
Laten we in de nitty-gritty gaan.
ParameterWert
Nennspannung12 kV
Nennfrequenz50 Hz
Nennstrom630 a
Nominale kortsluitingsstroom (met zekering)31.5 Ka
Nenn-Kurzzeitstromfestigkeit20 ka (4s)
Mechanische lebensdauer2000 operaties
WerkmechanismeSpring beheerd (handmatig of gemotoriseerd)
Omgevingstemperatuurbereik-25 ° C tot +40 ° C
Hoogtelimiet≤ 1000 m
Relatieve vochtigheidDagelijkse AVG.
Waar kunt u de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar gebruiken?
Deze schakelaar is een echt werkpaard, dat in allerlei setups schijnt.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Hoe de FKN12-12rd te installeren en te onderhouden
Het opzetten van de FKN12-12rd is vrij eenvoudig.
Waarom het een slimme investering is
Laatste gedachten over de FKN12-12rd High Voltage Load Break Switch
Ähnliche Produkte
3,3kV Vakuumschütz
3,3kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kV Vakuum-Schutzschalter
0-10V Stromwandler
0-10V Stromwandler
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
24KV-ERDUNGSCHALTER
12kV-Innen-Hochspannungs-Schaltanlage Erdungsschalter