Startseite Hochspannungskomponenten Vakuum-Leistungsschalter Zn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
Zn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker
Modell: Zn28A-12
Oem- und odm-Dienstleistungen: Verfügbar
Beifügung: Pinele -standaard
Marke: Pinele, Eine Marke von Zhengxi
Formulier: Alles VERPACKT TYP
Bewertet von: Zheng Ji,,Leitender Elektroingenieur Bei Pineele
Mehr als 18 Jahre Erfahrung in der Konstruktion und prüfung von hv-Schaltanlagen.
Veröffentlicht am: 6 april 2025
Zuletzt Aktualalisiert: 6 april 2025
Telefon E-Mail WhatsApp
StervenZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbrekeris een zeer betrouwbaar en efficiënt apparaat dat is ontworpen voor medium-spanning binnentoepassingen, met een nominale spanning van 12 kV en een frequentie van 50Hz. Zn28A-12Serie voldoet aan de GB1984-89-standaard en is ontworpen om optimale bescherming te bieden tegen overbelastingen, kort circuits en fouten, waardoor de veiligheid en een lange levensduur van verbonden apparatuur worden gewaarborgd.
Belangrijkste kenmerken van de Zn28A-12/630-20 vacuümstroomonderbreker
StervenZn28A-12Vacuümstroomonderbreker is ontworpen met twee hoofdinstallatievormen: een geïntegreerde structuur en een gescheiden structuur.
  • Nennspannung: DeZn28A-12is ontworpen voor een nominale spanning van 12KV, waardoor deze geschikt is voor medium-spanningstoepassingen in industriële en elektrische rastersystemen.
  • Nennstrom: Beschikbaar in meerdere huidige beoordelingen, waaronder 630A, 1000A, 1250A en 1600A, om te voldoen aan verschillende belastingvereisten.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Technische parameters van ZN28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker
De volgende tabel biedt gedetailleerde technische parameters voor deZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker:
NeeArtikelEenhedenTechnische parameters
1Nennspannungkv12
2NennstromA630, 1000, 1250, 1600
3Nenn-Kurzschluss-Ausschaltstromka20, 25, 31.5
4Rated kortsluiting Sluitingsstroomka50, 63, 80
5Nennspitzensstrombelastbarkeitka50, 63, 80
64S beoordeelde kortsluitingka20, 25, 31.5
7Rated isolatieniveau
Stroomfrequentie bestand tegen spanning (vóór/na beoordeelde breken)kv42 (breuk: 48)
Impactstandaard met spanning (vóór/na beoordeelde breken)kv75 (breuk: 84)
8Nominale werkingsequentie75 (breuk: 84)
9Mechanische lebensdauerZeiten10.000
10Nominale kortsluitstroombreektijdenZeiten10.000
11Bedrijfsmechanisme beoordeelde slotspanning (DC)V50
12Bedrijfsmechanisme beoordeelde reisstroom (DC)V110, 220
13Contactslagmm110, 200
14Overreizen (contact lengte lengte van de veer)mm11 ± 1
15Driefasige split- en nauwe bounce-tijdmevrouw3,5 ± 0,5
16Contact Contact Bounce Timemevrouw≤2
17Gemiddelde openingssnelheidmevrouw≤2
18Gemiddelde sluitsnelheidmevrouw1,2 ± 0,2
19Openingstijd (bij de hoogste werkspanning)S0,6 ± 0,2
20SluitingstijdS≤0,05
21Hoofdlusweerstand van elke faseμω≤0,08
22Dynamische en statische contacten toegestane slijtage cumulatieve diktemm0,1
Installatie- en omgevingscondities
StervenZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbrekeris ontworpen voor de installatie in vaste schakelaars en vereist een geschikt bedieningsmechanisme, zoals het CD-10-elektromagnetisch mechanisme of CT-8 veerbedieningsmechanisme.
Hier zijn de aanbevolen bedrijfsomstandigheden voor deZn28A-12circuitbrekergids:
  • Höhenlage: Geschikt voor installaties tot 2000 meter boven zeeniveau.
  • Seismische intensiteit: Kan werken in gebieden met seismische intensiteitsniveaus tot 8.
Toepassingen van de Zn28A-12-vacuümstroomonderbreker
StervenZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbrekeris specifiek ontworpen voor gebruik in elektrische systemen van medium-spanning, zoals die in industriële fabrieken, onderstations en stroomverdelingsnetwerken.
Voordelen van het gebruik van de Zn28A-12-vacuümstroomonderbreker
  1. Betrouwbare bescherming: Met zijn hoge breekcapaciteit, deZn28A-12Biedt betrouwbare bescherming tegen overbelastingen, korte circuits en fouten, waardoor de veiligheid van kritieke elektrische infrastructuur wordt gewaarborgd.
  3. Lange dienstverlening: Ontworpen om maximaal 10.000 operaties te duren, deZn28A-12Biedt een lange levensduur van het services, waardoor de prestaties op lange termijn en minimale vervangingskosten worden gewaarborgd.
  5. Flexibele installatie -opties: DeZn28A-12kan worden geïnstalleerd in zowel geïntegreerde als gescheiden vormen, waardoor verschillende schakelconfiguraties worden flexibiliteit.
Schlussfolgerung
StervenZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbrekeris een zeer effectieve en betrouwbare oplossing voor het beschermen van elektrische systemen van medium-spanning. Zn28A-12Zorgt voor de veiligheid en betrouwbaarheid van elektrische infrastructuur, waardoor het een belangrijk onderdeel is in de bescherming van elektrische apparatuur wereldwijd.
Ähnliche Produkte
3,3kV Vakuumschütz
3,3kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kV Vakuum-Schutzschalter
0-10V Stromwandler
0-10V Stromwandler
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
24KV-ERDUNGSCHALTER
12kV-Innen-Hochspannungs-Schaltanlage Erdungsschalter