FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
Modelo: FKN12-12rd
Servicios oem y odm: Onschendbaar
Recinto: Norma Pineele
Marca: Pinele, Una Marca de Zhengxi
Forma: Todo Empaquetado Tipo
Revisado Por: Zheng Ji,,Ingeniero eléctrico senior en Pineele
Más de 18 años de ervaringen en diseño y prruebas de aparamenta de alta tensión.
Publicado en: 2 de abril de 2025
Última actualización: 2 de abril de 2025
Teléfono Correo electrónico WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Wat is de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar?
De FKN12-12rd is een hoogspanningsbelastingsschakelaar gebouwd voor 12KV-systemen met een 50Hz-frequentie.
Waarom kiezen voor de FKN12-12rd High Voltage Load Break-schakelaar?
Dus, wat is het probleem met deze schakelaar?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Belangrijkste kenmerken van de FKN12-12rd High Voltage Load Break-schakelaar
  • Zekeringcompatibiliteit:Werkt naadloos met hoogspanningszekeringen voor kortsluitbeveiliging.
  • Duurzame build:Ontworpen voor langdurig gebruik in stoere binnenomgevingen.
Technische specificaties van de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar
Laten we in de nitty-gritty gaan.
ParámetroMoed
Tensión nominaal12 kV
Frecuencia nominaal50 Hz
Corriente nominaal630 a
Nominale kortsluitingsstroom (met zekering)31,5 ka
Corriente Nominal de Corta Duración20 ka (4s)
Vida Mecánica2000 operaties
WerkmechanismeSpring beheerd (handmatig of gemotoriseerd)
Omgevingstemperatuurbereik-25 ° C tot +40 ° C
Hoogtelimiet≤ 1000 m
Relatieve vochtigheidDagelijkse AVG.
Waar kunt u de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar gebruiken?
Deze schakelaar is een echt werkpaard, dat in allerlei setups schijnt.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Hoe de FKN12-12rd te installeren en te onderhouden
Het opzetten van de FKN12-12rd is vrij eenvoudig.
Waarom het een slimme investering is
Laatste gedachten over de FKN12-12rd High Voltage Load Break Switch
Productos relacionados
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 3,3 kV
Ver ahora
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Ver ahora
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de baja tensión
disyuntor de vacío de 11 kv
disyuntor de vacío de 11 kv
Disyuntor de Vacío de 11 kV
Transformador de corriente 0-10V
Interruptor de puesta a tierra de 24 kV
Interruptor de puesta a tierra de alta tensión 12kV para interiores
Onderbreker de Puesta a tierra de alta tensión 12kV para interieur