Inicio Componenten de alta tensión Onderbreker Automático de vacío Zn28A-12/630-20 Interrupor Automático de Vacío
ZN28A-12/630-20 Interruptor automático de vacío
Zn28A-12/630-20 Interrupor Automático de Vacío
Modelo: Zn28A-12
Servicios oem y odm: Onschendbaar
Recinto: Norma Pineele
Marca: Pinele, Una Marca de Zhengxi
Forma: Todo Empaquetado Tipo
Revisado Por: Zheng Ji,,Ingeniero eléctrico senior en Pineele
Más de 18 años de ervaringen en diseño y prruebas de aparamenta de alta tensión.
Publicado en: 6 de abril de 2025
Última actualización: 6 de abril de 2025
Teléfono Correo electrónico WhatsApp
EngZn28A-12/630-20 Interrupor Automático de Vacíois een zeer betrouwbaar en efficiënt apparaat dat is ontworpen voor medium-spanning binnentoepassingen, met een nominale spanning van 12 kV en een frequentie van 50Hz. Zn28A-12Serie voldoet aan de GB1984-89-standaard en is ontworpen om optimale bescherming te bieden tegen overbelastingen, kort circuits en fouten, waardoor de veiligheid en een lange levensduur van verbonden apparatuur worden gewaarborgd.
Belangrijkste kenmerken van de Zn28A-12/630-20 vacuümstroomonderbreker
EngZn28A-12Vacuümstroomonderbreker is ontworpen met twee hoofdinstallatievormen: een geïntegreerde structuur en een gescheiden structuur.
  • Tensión nominaal: DeZn28A-12is ontworpen voor een nominale spanning van 12KV, waardoor deze geschikt is voor medium-spanningstoepassingen in industriële en elektrische rastersystemen.
  • Corriente nominaal: Beschikbaar in meerdere huidige beoordelingen, waaronder 630A, 1000A, 1250A en 1600A, om te voldoen aan verschillende belastingvereisten.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Technische parameters van ZN28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker
De volgende tabel biedt gedetailleerde technische parameters voor deZn28A-12/630-20 Interrupor Automático de Vacío:
NeeArtículoEenhedenTechnische parameters
1Tensión nominaalkv12
2Corriente nominaalA630, 1000, 1250, 1600
3Corriente nominale de corte en cortocircuitoka20, 25, 31.5
4Rated kortsluiting Sluitingsstroomka50, 63, 80
5Corriente Nominal de Pico Soportadaka50, 63, 80
64S beoordeelde kortsluitingka20, 25, 31.5
7Rated isolatieniveau
Stroomfrequentie bestand tegen spanning (vóór/na beoordeelde breken)kv42 (breuk: 48)
Impactstandaard met spanning (vóór/na beoordeelde breken)kv75 (breuk: 84)
8Nominale werkingsequentie75 (breuk: 84)
9Vida MecánicaTijd10.000
10Nominale kortsluitstroombreektijdenTijd10.000
11Bedrijfsmechanisme beoordeelde slotspanning (DC)V50
12Bedrijfsmechanisme beoordeelde reisstroom (DC)V110, 220
13Contactslagmm110, 200
14Overreizen (contact lengte lengte van de veer)mm11 ± 1
15Driefasige split- en nauwe bounce-tijdmevrouw3,5 ± 0,5
16Contact Contact Bounce Timemevrouw≤2
17Gemiddelde openingssnelheidmevrouw≤2
18Gemiddelde sluitsnelheidmevrouw1,2 ± 0,2
19Openingstijd (bij de hoogste werkspanning)S0,6 ± 0,2
20SluitingstijdS≤0,05
21Hoofdlusweerstand van elke faseμω≤0,08
22Dynamische en statische contacten toegestane slijtage cumulatieve diktemm0,1
Installatie- en omgevingscondities
EngZn28A-12/630-20 Interrupor Automático de Vacíois ontworpen voor de installatie in vaste schakelaars en vereist een geschikt bedieningsmechanisme, zoals het CD-10-elektromagnetisch mechanisme of CT-8 veerbedieningsmechanisme.
Hier zijn de aanbevolen bedrijfsomstandigheden voor deZn28A-12circuitGuía del Disyuntor:
  • Temperatura Ambiente: De breker kan werken binnen een temperatuurbereik van -30 ° C tot +40 ° C.
  • Hoog: Geschikt voor installaties tot 2000 meter boven zeeniveau.
  • Seismische intensiteit: Kan werken in gebieden met seismische intensiteitsniveaus tot 8.
Toepassingen van de Zn28A-12-vacuümstroomonderbreker
EngZn28A-12/630-20 Interrupor Automático de Vacíois specifiek ontworpen voor gebruik in elektrische systemen van medium-spanning, zoals die in industriële fabrieken, onderstations en stroomverdelingsnetwerken.
Voordelen van het gebruik van de Zn28A-12-vacuümstroomonderbreker
  1. Betrouwbare bescherming: Met zijn hoge breekcapaciteit, deZn28A-12Biedt betrouwbare bescherming tegen overbelastingen, korte circuits en fouten, waardoor de veiligheid van kritieke elektrische infrastructuur wordt gewaarborgd.
  3. Larga vida útil: Ontworpen om maximaal 10.000 operaties te duren, deZn28A-12Biedt een lange levensduur van het services, waardoor de prestaties op lange termijn en minimale vervangingskosten worden gewaarborgd.
  5. Flexibele installatie -opties: DeZn28A-12kan worden geïnstalleerd in zowel geïntegreerde als gescheiden vormen, waardoor verschillende schakelconfiguraties worden flexibiliteit.
Conclusie
EngZn28A-12/630-20 Interrupor Automático de Vacíois een zeer effectieve en betrouwbare oplossing voor het beschermen van elektrische systemen van medium-spanning. Zn28A-12Zorgt voor de veiligheid en betrouwbaarheid van elektrische infrastructuur, waardoor het een belangrijk onderdeel is in de bescherming van elektrische apparatuur wereldwijd.
Productos relacionados
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 3,3 kV
Ver ahora
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Ver ahora
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de baja tensión
disyuntor de vacío de 11 kv
disyuntor de vacío de 11 kv
Disyuntor de Vacío de 11 kV
Transformador de corriente 0-10V
Interruptor de puesta a tierra de 24 kV
Interruptor de puesta a tierra de alta tensión 12kV para interiores
Onderbreker de Puesta a tierra de alta tensión 12kV para interieur