Etusivu Suurjännitekomponentit Kuorman Katkaisukytkin FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingschakelaar
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingschakelaar
Malli: FKN12-12rd
Oem- Ja ODM-PALVELUT: Saatavilla
Liite: Pinele-Standardi
Tuotemerkki: Pineele, Zhengxi: N Tuotemerkki
Lomake: Kaikki Pakattu tyyppi
Arvostellut: Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Zheng Ji,,Vanhempi sähköinsinööri dennenloze
18 Vuoden Kokemus HV-KytkinlaitTeiden Suunnittelusta Ja Testauksesta.
Julkaistu: Huhtikuu 2, 2025
Viimeksi Päivitetty: Huhtikuu 2, 2025
Puhelin Sähköposti WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Wat is de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar?
De FKN12-12rd is een hoogspanningsbelastingsschakelaar gebouwd voor 12KV-systemen met een 50Hz-frequentie.
Waarom kiezen voor de FKN12-12rd High Voltage Load Break-schakelaar?
Dus, wat is het probleem met deze schakelaar?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Belangrijkste kenmerken van de FKN12-12rd High Voltage Load Break-schakelaar
  • Zekeringcompatibiliteit:Werkt naadloos met hoogspanningszekeringen voor kortsluitbeveiliging.
  • Duurzame build:Ontworpen voor langdurig gebruik in stoere binnenomgevingen.
Technische specificaties van de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar
Laten we in de nitty-gritty gaan.
ParametriArvo
Nimellisjännite12 kV
Nimellistaajuus50 Hz
Nimellisvirta630 a
Nominale kortsluitingsstroom (met zekering)31.5 Ka
Korte tijd beoordeeld door middel van stroom20 ka (4s)
Mechanisch leven2000 operaties
WerkmechanismeSpring beheerd (handmatig of gemotoriseerd)
Omgevingstemperatuurbereik-25 ° C tot +40 ° C
Hoogtelimiet≤ 1000 m
Relatieve vochtigheidDagelijkse AVG.
Waar kunt u de FKN12-12rd Hoogspanningsbelastingsschakelaar gebruiken?
Deze schakelaar is een echt werkpaard, dat in allerlei setups schijnt.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Hoe de FKN12-12rd te installeren en te onderhouden
Het opzetten van de FKN12-12rd is vrij eenvoudig.
Waarom het een slimme investering is
Laatste gedachten over de FKN12-12rd High Voltage Load Break Switch
Aiheeseen liittyvät tuotteet
3.3kV tyhjiökytkin
3.3kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
3.3kV Tyhjiökytkin
11kV tyhjiökytkin
11kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
11kV tyhjiökytkin
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
PienjännitteInten Tyhjiökytkin
11kv tyhjiö katkaisija
11kv tyhjiö katkaisija
11kV tyhjiö Katkaisija
0-10V virtamuuntaja
0-10V virtamuuntaja
24kV maadoituskytkin
24kV maadoituskytkin
24kV Maadoituskytkin
12kV sisäinen suurjännitekytkinlaite maadoituskytkin