Casa Componenti ad alta spanning Interruttore Automatico in Vuoto Zn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
Zn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker
Modello: Zn28A-12
Servizi oem e odm: Disponibiel
Allegato: Standaard pinele
Marchio: Pinele, un marchio di Zhengxi
Forma: Tipo Tutto Confezionato
Recensito da: Zheng Ji,,Ingnere Elettrico Senior Presso Pineele
Oltre 18 anni di Esperienza nella progettazione e nel collaudo di quadri elettrici ad alta spanning.
Pubblicato IL: Aprile 6, 2025
Ultimo Aggiornamento: Aprile 6, 2025
Telefono Email WhatsApp
ILZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbrekeris een zeer betrouwbaar en efficiënt apparaat dat is ontworpen voor medium-spanning binnentoepassingen, met een nominale spanning van 12 kV en een frequentie van 50Hz. Zn28A-12Serie voldoet aan de GB1984-89-standaard en is ontworpen om optimale bescherming te bieden tegen overbelastingen, kort circuits en fouten, waardoor de veiligheid en een lange levensduur van verbonden apparatuur worden gewaarborgd.
Belangrijkste kenmerken van de Zn28A-12/630-20 vacuümstroomonderbreker
ILZn28A-12Vacuümstroomonderbreker is ontworpen met twee hoofdinstallatievormen: een geïntegreerde structuur en een gescheiden structuur.
  • Spanningsnominale: DeZn28A-12is ontworpen voor een nominale spanning van 12KV, waardoor deze geschikt is voor medium-spanningstoepassingen in industriële en elektrische rastersystemen.
  • Corrente Nominale: Beschikbaar in meerdere huidige beoordelingen, waaronder 630A, 1000A, 1250A en 1600A, om te voldoen aan verschillende belastingvereisten.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Technische parameters van ZN28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker
De volgende tabel biedt gedetailleerde technische parameters voor deZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbreker:
NeeArticoloEenhedenParametri Tecnici
1Spanningsnominalekv12
2Corrente NominaleA630, 1000, 1250, 1600
3Corrente nominale di interruzione del cortocircuitoka20, 25, 31.5
4Rated kortsluiting Sluitingsstroomka50, 63, 80
5Corrente di Picco Nominaleka50, 63, 80
64S beoordeelde kortsluitingka20, 25, 31.5
7Rated isolatieniveau
Stroomfrequentie bestand tegen spanning (vóór/na beoordeelde breken)kv42 (breuk: 48)
Impactstandaard met spanning (vóór/na beoordeelde breken)kv75 (breuk: 84)
8Nominale werkingsequentie75 (breuk: 84)
9Vita MeccanicaIk tempi10.000
10Nominale kortsluitstroombreektijdenIk tempi10.000
11Bedrijfsmechanisme beoordeelde slotspanning (DC)V50
12Bedrijfsmechanisme beoordeelde reisstroom (DC)V110, 220
13Contactslagmm110, 200
14Overreizen (contact lengte lengte van de veer)mm11 ± 1
15Driefasige split- en nauwe bounce-tijdmevrouw3,5 ± 0,5
16Contact Contact Bounce Timemevrouw≤2
17Gemiddelde openingssnelheidmevrouw≤2
18Gemiddelde sluitsnelheidmevrouw1,2 ± 0,2
19Openingstijd (bij de hoogste werkspanning)S0,6 ± 0,2
20SluitingstijdS≤0,05
21Hoofdlusweerstand van elke faseμω≤0,08
22Dynamische en statische contacten toegestane slijtage cumulatieve diktemm0,1
Installatie- en omgevingscondities
ILZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbrekeris ontworpen voor de installatie in vaste schakelaars en vereist een geschikt bedieningsmechanisme, zoals het CD-10-elektromagnetisch mechanisme of CT-8 veerbedieningsmechanisme.
Hier zijn de aanbevolen bedrijfsomstandigheden voor deZn28A-12circuitbrekergids:
  • Temperatura Ambiente: De breker kan werken binnen een temperatuurbereik van -30 ° C tot +40 ° C.
  • Hoog: Geschikt voor installaties tot 2000 meter boven zeeniveau.
  • Seismische intensiteit: Kan werken in gebieden met seismische intensiteitsniveaus tot 8.
Toepassingen van de Zn28A-12-vacuümstroomonderbreker
ILZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbrekeris specifiek ontworpen voor gebruik in elektrische systemen van medium-spanning, zoals die in industriële fabrieken, onderstations en stroomverdelingsnetwerken.
Voordelen van het gebruik van de Zn28A-12-vacuümstroomonderbreker
  1. Betrouwbare bescherming: Met zijn hoge breekcapaciteit, deZn28A-12Biedt betrouwbare bescherming tegen overbelastingen, korte circuits en fouten, waardoor de veiligheid van kritieke elektrische infrastructuur wordt gewaarborgd.
  3. Lunga durata di vita: Ontworpen om maximaal 10.000 operaties te duren, deZn28A-12Biedt een lange levensduur van het services, waardoor de prestaties op lange termijn en minimale vervangingskosten worden gewaarborgd.
  5. Flexibele installatie -opties: DeZn28A-12kan worden geïnstalleerd in zowel geïntegreerde als gescheiden vormen, waardoor verschillende schakelconfiguraties worden flexibiliteit.
Conclusie
ILZn28A-12/630-20 Vacuümstroomonderbrekeris een zeer effectieve en betrouwbare oplossing voor het beschermen van elektrische systemen van medium-spanning. Zn28A-12Zorgt voor de veiligheid en betrouwbaarheid van elektrische infrastructuur, waardoor het een belangrijk onderdeel is in de bescherming van elektrische apparatuur wereldwijd.
Prodotti Correlati
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
Vedi Ora
3.3kV vacuüm contactor
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
Vedi Ora
11kV vacuümcontactor
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
Laagspanningsvacuümcontactor
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
11kV vacuümstroomonderbreker
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
0-10V huidige transformator
24kV Earthing Switch
24kV Earthing Switch
24kV aardingsschakelaar
12kV Indoor High Voltage Switchgear Earthing Switch
12kV indoor hoogspanningsschakelaar Aardingsschakelaar