FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12RD අධි වෝල්ටීයතා පැටවුම් බිඳීමේ ස්විචය
Modello: FKN12-12RD
සේවා OEM සහ ODM: නීත්‍යානුකූල නොවන
අලිගාටෝ: සම්මත PINEELE
මාර්ෂියෝ: PINEELE, un marchio di ZHENGXI
ආකෘතිය: ටිපෝ ටුටෝ කොන්ෆෙසියෝනාටෝ
සංසිද්ධිය: ෂෙන්ග් ජී,Ingegnere elettrico senior presso PINEELE
Oltre 18 anni di esperienza nella progettazione e nel collaudo di quadri elettrici ad alta tensione.
ප්‍රකාශනය: අප්රේල් 2, 2025
Telefono Email WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
FKN12-12RD යනු 50Hz සංඛ්‍යාතයක් සහිත 12kV පද්ධති සඳහා ගොඩනගා ඇති අධි වෝල්ටීයතා භාර බිඳීමේ ස්විචයකි.
ඉතින්, මෙම ස්විචය සමඟ ඇති විශාල ගනුදෙනුව කුමක්ද?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
මෙම අධි වෝල්ටීය බර විරාම ස්විචය කාර්යය ඉටු කිරීම පමණක් නොවේ - එය හොඳින් සිදු කිරීමකි.
  • බහුකාර්ය මෙහෙයුම:පැටවුම් ධාරා, සංවෘත ලූප් ධාරා සහ ට්‍රාන්ස්ෆෝමර් ආරෝපණ ධාරා පහසුවෙන් හසුරුවයි.
  • ෆියුස් අනුකූලතාව:කෙටි පරිපථ ආරක්ෂාව සඳහා අධි වෝල්ටීයතා ෆියුස් සමඟ බාධාවකින් තොරව ක්රියා කරයි.
  • කල් පවතින ගොඩනැගීම:දැඩි ගෘහස්ථ පරිසරයක දිගුකාලීන භාවිතය සඳහා නිර්මාණය කර ඇත.
අපි නයිටියට පිවිසෙමු.
පරාමිතියවටිනාකම
ආතති නාමිකය12 කේ.වී
Frequenza නාමිකය50 Hz
නිවැරදි නාමාවලිය630 ඒ
ශ්‍රේණිගත කෙටි පරිපථ බිඳීමේ ධාරාව (ෆියුස් සමඟ)31.5 kA
Corrente nominale di tenuta a breve termine20 kA (තත්පර 4)
Vita meccanica2000 මෙහෙයුම්
මෙහෙයුම් යාන්ත්රණයවසන්ත-ක්‍රියාත්මක (අතින් හෝ මෝටර්රථ)
පරිසර උෂ්ණත්ව පරාසය-25 ° C සිට + 40 ° C
උන්නතාංශ සීමාව≤ 1000 m
සාපේක්ෂ ආර්ද්රතාවයදෛනික සාමාන්‍ය
මෙම ස්විචය සැබෑ වැඩකාරයෙක්, සියලු වර්ගවල සැකසුම් තුළ බැබළෙයි.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
එය බුද්ධිමත් ආයෝජනයක් වන්නේ ඇයි?
Prodotti correlati
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
වැදි ඔර
3.3kV රික්තක ස්පර්ශකය
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
වැදි ඔර
11kV රික්තක ස්පර්ශකය
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
අඩු වෝල්ටීයතා රික්තක ස්පර්ශකය
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
11kv රික්ත පරිපථ කඩනය
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
0-10V වත්මන් පරිවර්තකය
24kV Earthing Switch
24kV Earthing Switch
24kV භූමි ස්විචය
12kV Indoor High Voltage Switchgear Earthing Switch
12kV ගෘහස්ථ අධි වෝල්ටීයතා ස්විච් ගියර් පෘථිවි ස්විචය