FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12. stikalo za obremenitev z visoko napetostjo
Modell: Fkn12-12rd
OEM- UND ODM-DIENSTLEISTUNGEN: Verfügbar
Beifügung: Pineele standard
Marke: Pineele, Eine Marke Von Zhengxi
Oblika: Ales verpackt tip
Bewertet von: Zheng ji,Leitender Elektroingenieur bei pineele
Mehr als 18 Jahre erfahrung v der konstruktion und prüfung von hv-schaltanlagen.
Veröffentlicht AM: 2. aprila 2025
Zuletzt aktualisiert: 2. aprila 2025
Telefon E-Mail WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Kakšno je stikalo FKN12-12. visoke napetostne obremenitve?
FKN12-12rd je visoko napetostno stikalo obremenitve, ki je vgrajeno za 12kV sisteme s frekvenco 50Hz.
Zakaj izbrati stikalo FKN12-12. visoko napetosti?
Torej, kaj je veliko s tem stikalom?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Ključne značilnosti stikala FKN12-12. visoke napetosti obremenitve
To visokonapetostno stikalo za obremenitev ne gre samo za to, da bi delo opravilo - gre za to dobro.
  • Trpežna zgradba:Zasnovan za dolgotrajno uporabo v trdih notranjih okoljih.
  • Varnost najprej:Odlikuje zanesljivo zaklepanje in jasno odklopno točko za varno vzdrževanje.
Tehnične specifikacije stikala FKN12-12. visoke napetosti obremenitve
Pojdimo v živahno.
ParameterWert
Nennspannung12 kV
Nennfrequenz50 Hz
Nennstrom630 a
Nazivni prelomni tok kratkega stika (z varovalko)31.5 ka
Nenn-kurzzeitstromfestigkeit20 ka (4s)
Mechanische Lebensdauer2000 operacij
Mehanizem delovanjaPomladno (ročno ali motorizirano)
Območje temperature okolice-25 ° C do +40 ° C.
Omejitev višine≤ 1000 m
Relativna vlagaDnevno povprečno.
Kje lahko uporabite stikalo FKN12-12. visoko napetostne obremenitve?
To stikalo je pravi delovni konj, ki sije v vseh vrstah nastavitev.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Kako namestiti in vzdrževati FKN12-12rd
Nastavitev FKN12-12RD je precej preprosta.
Zakaj je pametna naložba
Končne misli na stikalo FKN12-12. visoko napetostno obremenitev obremenitve
Ähnliche Produkte
3,3kV Vakuumschütz
3,3kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
3,3kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederpannungs-vakuumschütz
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kV Vakuum-Schutzschalter
0-10V Stromwandler
0-10V Stromwandler
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
24KV-ERDUNGSSSCHALTER
12kV-Innen-Hochspannungs-Schaltanlage Erdungsschalter