Startseite Hochspannungskomponent Vakuum-Leistungsschalter ZN28A-12/630-20 vakuumski odklopnik
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 vakuumski odklopnik
Modell: Zn28a-12
OEM- UND ODM-DIENSTLEISTUNGEN: Verfügbar
Beifügung: Pineele standard
Marke: Pineele, Eine Marke Von Zhengxi
Oblika: Ales verpackt tip
Bewertet von: Zheng ji,Leitender Elektroingenieur bei pineele
Mehr als 18 Jahre erfahrung v der konstruktion und prüfung von hv-schaltanlagen.
Veröffentlicht AM: 6. aprila 2025
Zuletzt aktualisiert: 6. aprila 2025
Telefon E-Mail WhatsApp
UmretiZN28A-12/630-20 vakuumski odklopnikje zelo zanesljiva in učinkovita naprava, zasnovana za srednje napetostne notranje aplikacije, z nazivno napetostjo 12kV in frekvenco 50Hz. Zn28a-12Serija je skladna s standardom GB1984-89 in je zasnovana tako, da zagotavlja optimalno zaščito pred preobremenitvami, kratkimi stiki in napakami, kar zagotavlja varnost in dolgo življenjsko dobo povezane opreme.
Ključne značilnosti odklopnika vakuumskega vezja Zn28A-12/630-20
  • Nennspannung:Zn28a-12je zasnovan za nazivno napetost 12kV, zaradi česar je primeren za srednje napetostne aplikacije v industrijskih in električnih omrežjih.
  • Nennstrom: Na voljo v več trenutnih ocenah, vključno s 630A, 1000A, 1250A in 1600A, za sprejemanje različnih zahtev glede obremenitve.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Tehnični parametri ZN28A-12/630-20 vakuumskega odklopnika
Naslednja tabela vsebuje podrobne tehnične parametre zaZN28A-12/630-20 vakuumski odklopnik:
NeArtikelEnoteTehnični parametri
1NennspannungkV12
2NennstromA630, 1000, 1250, 1600
3Nenn-kurzchluss-ausschaltstromka20, 25, 31.5
4Nazivni zaključni tok kratkega stikaka50, 63, 80
5NennspitzenstromBelastbarkeitka50, 63, 80
64S z oceno kratkega vezja vzdrži tokka20, 25, 31.5
7Nazivna raven izolacije
Frekvenca moči vzdrži napetost (pred/po nazivni lomljenju)kV42 (zlom: 48)
Udarci vzdržujejo napetost (pred/po nazivnem lomljenju)kV75 (zlom: 84)
8Nazivno zaporedje delovanja75 (zlom: 84)
9Mechanische LebensdauerZeiten10.000
10Nazivni kratki tokovni tok tokovZeiten10.000
11Operativni mehanizem z oceno zapiralne napetosti (DC)V50
12Operativni mehanizem z oceno potovalnega toka (DC)V110, 220
13Kontaktni kapmm110, 200
14OverTravel (kontaktna dolžina kompresije)mm11 ± 1
15Trifazni čas razdelitve in zaten časMS3,5 ± 0,5
16Stik za zaključni časMS≤2
17Povprečna hitrost odpiranjam/s≤2
18Povprečna hitrost zaključkam/s1,2 ± 0,2
19Čas odpiranja (pri najvišji delovni napetosti)s0,6 ± 0,2
20Čas zapiranjas≤0,05
21Odpornost glavne zanke vsake fazeμΩ≤0.08
22Dinamični in statični stiki Dovoljena kumulativna debelinamm0,1
Namestitev in okoljski pogoji
Tu so priporočeni delovni pogoji zaZn28a-12vezjeVodnik za odklopnik:
  • Höhenlage: Primerno za instalacije do 2000 metrov nadmorske višine.
  • Pritisk vetra: Lahko prenese tlak vetra do 700Pa (z ustrezno hitrostjo suhe vetra 34m/s).
  • Potresna intenzivnost: Lahko deluje na območjih s stopnjami potresne intenzivnosti do 8.
Uporaba vakuumskega odklopnika Zn28a-12
Prednosti uporabe vakuumskega odklopnika Zn28a-12
Schlussfolgerung
Ähnliche Produkte
3,3kV Vakuumschütz
3,3kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
3,3kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
11kV Vakuumschütz
Jetzt Ansehen
11kV Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederspannungs-Vakuumschütz
Niederpannungs-vakuumschütz
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kv Vakuum-Schutzschalter
11kV Vakuum-Schutzschalter
0-10V Stromwandler
0-10V Stromwandler
24kV-Erdungsschalter
24kV-Erdungsschalter
24KV-ERDUNGSSSCHALTER
12kV-Innen-Hochspannungs-Schaltanlage Erdungsschalter