ZN28A-12/630-20 Interruptor automático de vacío
Zn28a-12/630-20 Interruptor Automutico de Vacío
Model: Zn28a-12
Servicios Oem y ODM: Zaenkrat
Recinto: Norma Pineele
Marca: Pineele, Una Marca de Zhengxi
Forma: Todo empaquetado tipo
Revisado por: Zheng ji,Ingeniero Eléctico Senior En Pineele
Más de 18 años de izkušnje en diseño y pruebas de aparamenta de alta tensión.
Publicdo en: 6 de Abril de 2025
Última reactionIzación: 6 de Abril de 2025
Teléfono Correo electrónico WhatsApp
EnZn28a-12/630-20 Interruptor Automutico de Vacíoje zelo zanesljiva in učinkovita naprava, zasnovana za srednje napetostne notranje aplikacije, z nazivno napetostjo 12kV in frekvenco 50Hz. Zn28a-12Serija je v skladu s standardom GB1984-89 in je zasnovana tako, da zagotavlja optimalno zaščito pred preobremenitvami, kratkimi stiki in napakami, kar zagotavlja varnost in dolgo življenjsko dobo povezane opreme.
Ključne značilnosti odklopnika vakuumskega vezja Zn28A-12/630-20
  • Tensión nominalni:Zn28a-12je zasnovan za nazivno napetost 12kV, zaradi česar je primerna za srednje napetosti v industrijskih in električnih omrežjih.
  • Corriente nazivno: Na voljo v več trenutnih ocenah, vključno s 630A, 1000A, 1250A in 1600A, za sprejemanje različnih zahtev glede obremenitve.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Tehnični parametri ZN28A-12/630-20 vakuumskega odklopnika
NeArtículoEnoteTehnični parametri
1Tensión nominalnikV12
2Corriente nazivnoA630, 1000, 1250, 1600
3Corriente nominalni de corte en kortocirkuitoka20, 25, 31.5
4Nazivni zaključni tok kratkega stikaka50, 63, 80
5Corriente nominalni de pico soportadaka50, 63, 80
64S z oceno kratkega stika vzdrži tokka20, 25, 31.5
7Nazivna raven izolacije
Frekvenca moči vzdrži napetost (pred/po nazivni lomljenju)kV42 (zlom: 48)
Udarci vzdržujejo napetost (pred/po nazivnem lomljenju)kV75 (zlom: 84)
8Nazivno zaporedje delovanja75 (zlom: 84)
9Vida MecánicaKrat10.000
10Nazivni kratki tokovni tok tokovKrat10.000
11Operativni mehanizem z oceno zapiralne napetosti (DC)V50
12Operativni mehanizem z oceno potovalnega toka (DC)V110, 220
13Kontaktni kapmm110, 200
14OverTravel (kontaktna dolžina stiskanja vzmeti)mm11 ± 1
15Trifazni čas razdelitve in zaten časMS3,5 ± 0,5
16Stik za zaključni časMS≤2
17Povprečna hitrost odpiranjam/s≤2
18Povprečna hitrost zaključkam/s1,2 ± 0,2
19Čas odpiranja (pri najvišji delovni napetosti)s0,6 ± 0,2
20Čas zapiranjas≤0.05
21Odpornost glavne zanke vsake fazeμΩ≤0.08
22Dinamični in statični stiki Dovoljena kumulativna debelinamm0,1
Namestitev in okoljski pogoji
Tu so priporočeni delovni pogoji zaZn28a-12vezjeGuía del Disyuntor:
  • Temperatura Ambiente: Odklopnik lahko deluje v temperaturnem območju od -30 ° C do +40 ° C.
  • Altitud: Primerno za instalacije do 2000 metrov nadmorske višine.
  • Pritisk vetra: Lahko prenese tlak vetra do 700Pa (z ustrezno hitrostjo suhega vetra 34m/s).
  • Potresna intenzivnost: Lahko deluje na območjih s stopnjami potresne intenzivnosti do 8.
Uporaba vakuumskega odklopnika Zn28a-12
Prednosti uporabe vakuumskega odklopnika Zn28a-12
Zaključek
Productos relacionados
Contactor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 3,3 kV
Ver Ahora
Kontaktor de vacío de 3,3 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Contactor de vacío de 11 kV
Ver Ahora
Kontaktor de vacío de 11 kv
Contactor de vacío de baja tensión
Kontaktor de vacío de baja tensión
disyuntor de vacío de 11 kv
disyuntor de vacío de 11 kv
Disyuntor de Vacío de 11 kV
Transformador de corriente 0-10V
Interruptor de puesta a tierra de 24 kV
Interruptor de puesta a tierra de alta tensión 12kV para interiores
Prekinilec de Puesta A Tierra de Alta Tensión 12kV Para Interiores