FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12. stikalo za obremenitev z visoko napetostjo
Malli: Fkn12-12rd
OEM- JA ODM-PALVELUT: Saatavilla
Liite: Pineele-Standardi
Tuotemerkki: Pineele, Zhengxi: N Tuotemerkki
Lomake: Kaikki Pakattu Tyyppi
Arvosteltut: Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Zheng ji,Vanhempi Sähköinsinöri Pinelessä
18 VUoden Kokemus Hv-Kytkinlaitteiden Suunnittelusta JA Testauksesta.
Julkaistu: Huhtikuu 2, 2025
VIIMEKSI Päivittety: Huhtikuu 2, 2025
Puhelin Sähköposti WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Kakšno je stikalo FKN12-12. visoke napetostne obremenitve?
FKN12-12rd je visoko napetostno stikalo obremenitve, ki je vgrajeno za 12kV sisteme s frekvenco 50Hz.
Zakaj izbrati stikalo FKN12-12. visoko napetostno obremenitev?
Torej, kaj je veliko s tem stikalom?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Ključne značilnosti stikala FKN12-12. visoke napetosti obremenitve
To visokonapetostno stikalo za obremenitev ne gre samo za to, da bi delo opravilo - gre za to dobro.
  • Trpežna zgradba:Zasnovan za dolgotrajno uporabo v trdih notranjih okoljih.
  • Varnost najprej:Odlikuje zanesljivo zaklepanje in jasno točko odklopa za varno vzdrževanje.
Tehnične specifikacije stikala FKN12-12. visoke napetosti obremenitve
Pojdimo v živahno.
ParametriArvo
Nimellisjännit12 kV
Nimellistaajus50 Hz
Nimellisvirta630 a
Nazivni prelomni tok kratkega stika (z varovalko)31.5 ka
Nazivna kratkotrajna vzdrži tok20 ka (4s)
Mehansko življenje2000 operacij
Mehanizem delovanjaPomladno (ročno ali motorizirano)
Območje temperature okolice-25 ° C do +40 ° C.
Omejitev višine≤ 1000 m
Relativna vlagaDnevno povprečno.
Kje lahko uporabite stikalo FKN12-12. visoko napetostno obremenitev?
To stikalo je pravi delovni konj, ki sije v vseh vrstah nastavitev.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Kako namestiti in vzdrževati FKN12-12RD
Nastavitev FKN12-12RD je precej preprosta.
Zakaj je pametna naložba
Končne misli na stikalo FKN12-12. visoko napetostno obremenitev obremenitve
Aiheeseen liittyvät tuotteet
3.3kV tyhjiökytkin
3.3kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
3.3kV TyhjiökyTkin
11kV tyhjiökytkin
11kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
11kV Tyhjiökytkin
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
11kv tyhjiö katkaisija
11kv tyhjiö katkaisija
11kV Tyhjiö Katkaisija
0-10V virtamuuntaja
0-10V virtamuuntaja
24kV maadoituskytkin
24kV maadoituskytkin
24kV Maadoituskytkin
12kV sisäinen suurjännitekytkinlaite maadoituskytkin
12kV Sisäinen Suurjännitekykinlaite maadoituskytkin