Etusivu SuurjänniteKomponent Tyhjiökatkaisija ZN28A-12/630-20 vakuumski odklopnik
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 vakuumski odklopnik
Malli: Zn28a-12
OEM- JA ODM-PALVELUT: Saatavilla
Liite: Pineele-Standardi
Tuotemerkki: Pineele, Zhengxi: N Tuotemerkki
Lomake: Kaikki Pakattu Tyyppi
Arvosteltut: Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Hildi Zheng ji,Vanhempi Sähköinsinöri Pinelessä
18 VUoden Kokemus Hv-Kytkinlaitteiden Suunnittelusta JA Testauksesta.
Julkaistu: Huhtikuu 6, 2025
VIIMEKSI Päivittety: Huhtikuu 6, 2025
Puhelin Sähköposti WhatsApp
TheZN28A-12/630-20 vakuumski odklopnikje zelo zanesljiva in učinkovita naprava, zasnovana za srednje napetostne notranje aplikacije, z nazivno napetostjo 12kV in frekvenco 50Hz. Zn28a-12Serija je v skladu s standardom GB1984-89 in je zasnovana tako, da zagotavlja optimalno zaščito pred preobremenitvami, kratkimi stiki in napakami, kar zagotavlja varnost in dolgo življenjsko dobo povezane opreme.
Ključne značilnosti odklopnika vakuumskega vezja Zn28A-12/630-20
  • Nimellisjännit:Zn28a-12je zasnovan za nazivno napetost 12kV, zaradi česar je primerna za srednje napetosti v industrijskih in električnih omrežjih.
  • Nimellisvirta: Na voljo v več trenutnih ocenah, vključno s 630A, 1000A, 1250A in 1600A, za sprejemanje različnih zahtev glede obremenitve.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Tehnični parametri ZN28A-12/630-20 vakuumskega odklopnika
Naslednja tabela vsebuje podrobne tehnične parametre zaZN28A-12/630-20 vakuumski odklopnik:
NePredmetEnoteTehnični parametri
1NimellisjännitkV12
2NimellisvirtaA630, 1000, 1250, 1600
3Nazivni prelomni tok kratkega stikaka20, 25, 31.5
4Nazivni zaključni tok kratkega stikaka50, 63, 80
5Nazivni vrh vzdrži tokka50, 63, 80
64S z oceno kratkega stika vzdrži tokka20, 25, 31.5
7Nazivna raven izolacije
Frekvenca moči vzdrži napetost (pred/po nazivni lomljenju)kV42 (zlom: 48)
Udarci vzdržujejo napetost (pred/po nazivnem lomljenju)kV75 (zlom: 84)
8Nazivno zaporedje delovanja75 (zlom: 84)
9Mehansko življenjeKrat10.000
10Nazivni kratki tokovni tok tokovKrat10.000
11Operativni mehanizem z oceno zapiralne napetosti (DC)V50
12Operativni mehanizem z oceno potovalnega toka (DC)V110, 220
13Kontaktni kapmm110, 200
14OverTravel (kontaktna dolžina stiskanja vzmeti)mm11 ± 1
15Trifazni čas razdelitve in zaten časMS3,5 ± 0,5
16Stik za zaključni časMS≤2
17Povprečna hitrost odpiranjam/s≤2
18Povprečna hitrost zaključkam/s1,2 ± 0,2
19Čas odpiranja (pri najvišji delovni napetosti)s0,6 ± 0,2
20Čas zapiranjas≤0.05
21Odpornost glavne zanke vsake fazeμΩ≤0.08
22Dinamični in statični stiki Dovoljena kumulativna debelinamm0,1
Namestitev in okoljski pogoji
Tu so priporočeni delovni pogoji zaZn28a-12vezjeVodnik za odklop:
  • Temperatura okolice: Odklopnik lahko deluje v temperaturnem območju od -30 ° C do +40 ° C.
  • Višina: Primerno za instalacije do 2000 metrov nadmorske višine.
  • Pritisk vetra: Lahko prenese tlak vetra do 700Pa (z ustrezno hitrostjo suhega vetra 34m/s).
  • Potresna intenzivnost: Lahko deluje na območjih s stopnjami potresne intenzivnosti do 8.
Uporaba vakuumskega odklopnika Zn28a-12
Prednosti uporabe vakuumskega odklopnika Zn28a-12
Zaključek
Aiheeseen liittyvät tuotteet
3.3kV tyhjiökytkin
3.3kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
3.3kV TyhjiökyTkin
11kV tyhjiökytkin
11kV tyhjiökytkin
Näytä nyt
11kV Tyhjiökytkin
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
Pienjännitteinen tyhjiökytkin
11kv tyhjiö katkaisija
11kv tyhjiö katkaisija
11kV Tyhjiö Katkaisija
0-10V virtamuuntaja
0-10V virtamuuntaja
24kV maadoituskytkin
24kV maadoituskytkin
24kV Maadoituskytkin
12kV sisäinen suurjännitekytkinlaite maadoituskytkin
12kV Sisäinen Suurjännitekykinlaite maadoituskytkin