FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch
FKN12-12. stikalo za obremenitev z visoko napetostjo
Model: Fkn12-12rd
Serviços de oem e ODM: Dispenível
Anexo: Padrão Pineele
Marca: Pineele, Uma Marca da Zhengxi
Formulário: Tipo de embalagem conforta
Avalodo por: Zheng ji,Engenheiro elétrico sênior na pineele
Mais de 18 anos de izkušenj emência em projetos e testes de bolečina de distribuição de alta tensão.
Publicdado EM: ABRIL 2, 2025
Última atualização: ABRIL 2, 2025
Telefone E-mail WhatsApp
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch installed in a substation
Kakšno je stikalo FKN12-12. visoke napetostne obremenitve?
FKN12-12rd je visoko napetostno stikalo obremenitve, ki je vgrajeno za 12kV sisteme s frekvenco 50Hz.
Zakaj izbrati stikalo FKN12-12. visoko napetostno obremenitev?
Torej, kaj je veliko s tem stikalom?
Close-up of FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch design and components
Ključne značilnosti stikala FKN12-12. visoke napetosti obremenitve
To visokonapetostno stikalo za obremenitev ne gre samo za to, da bi delo opravilo - gre za to dobro.
  • Trpežna zgradba:Zasnovan za dolgotrajno uporabo v trdih notranjih okoljih.
  • Varnost najprej:Odlikuje zanesljivo zaklepanje in jasno odklopno točko za varno vzdrževanje.
Tehnične specifikacije stikala FKN12-12. visoke napetosti obremenitve
Pojdimo v živahno.
ParâmetroVrednost
Tensão nominalno12 kV
Pogodna nominalna50 Hz
Corrente nazivno630 a
Nazivni prelomni tok kratkega stika (z varovalko)31.5 ka
Nazivna kratkotrajna vzdrži tok20 ka (4s)
Vida mecânica2000 operacij
Mehanizem delovanjaPomladno (ročno ali motorizirano)
Faixa de Tambratura Ambiente-25 ° C do +40 ° C.
Omejitev višine≤ 1000 m
Umidade relativaDnevno povprečno.
Kje lahko uporabite stikalo FKN12-12. visoko napetostno obremenitev?
To stikalo je pravi delovni konj, ki sije v vseh vrstah nastavitev.
FKN12-12RD High Voltage Load Break Switch in a ring network system
Kako namestiti in vzdrževati FKN12-12RD
Nastavitev FKN12-12RD je precej preprosta.
Zakaj je pametna naložba
Končne misli na stikalo FKN12-12. visoko napetostno obremenitev obremenitve
Produtos relacionados
Contator a vácuo de 3,3kV
Contator a vácuo de 3,3kV
Veja Agora
Kontator Vácuo de 3,3kV
Contator a vácuo de 11kV
Contator a vácuo de 11kV
Veja Agora
Kontator Vácuo de 11kv
Contator de vácuo de baixa tensão
Kontator de Vácuo de baixa tensão
Disjuntor a vácuo de 11kv
Disjuntor a vácuo de 11kv
Transformador de corrente 0-10V
Chave de aterramento de 24kV
Chave de aterramento de 24kV
Interruptor de aterramento de painel de alta tensão interno de 12kV