Início Componentes de alta tensão Disjuntor a vácuo ZN28A-12/630-20 Vakuumski odklopnik
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 Vakuumski odklopnik
Model: ZN28A-12
Storitve OEM in ODM: Disponível
Dodatek: Padrão PINEELE
Marca: PINEELE, uma marca iz ZHENGXI
Formulário: Tipo de embalagem completa
Avaliado por: Zheng Ji,Engenheiro elétrico senior na PINEELE
Mais de 18 anos de experiência em projetos e testes de painéis de distribuição de alta tensão.
Objavi jih: 6. april 2025
Zadnja posodobitev: 6. april 2025
Telefone E-mail WhatsApp
OZN28A-12/630-20 Vakuumski odklopnikje zelo zanesljiva in učinkovita naprava, namenjena za uporabo v zaprtih prostorih srednje napetosti, z nazivno napetostjo 12kV in frekvenco 50Hz. ZN28A-12Serija je v skladu s standardom GB1984-89 in je zasnovana tako, da zagotavlja optimalno zaščito pred preobremenitvami, kratkimi stiki in napakami, kar zagotavlja varnost in dolgo življenjsko dobo povezane opreme.
Ključne značilnosti vakuumskega odklopnika ZN28A-12/630-20
  • Tensão nominalno: TheZN28A-12je zasnovan za nazivno napetost 12kV, zaradi česar je primeren za srednjenapetostne aplikacije v industrijskih in električnih omrežnih sistemih.
  • Corrente nominalno: Na voljo v več nazivnih tokovih, vključno s 630 A, 1000 A, 1250 A in 1600 A, za prilagajanje zahtevam glede različnih obremenitev.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Tehnični parametri vakuumskega odklopnika ZN28A-12/630-20
Naslednja tabela vsebuje podrobne tehnične parametre zaZN28A-12/630-20 Vakuumski odklopnik:
štPostavkaEnoteTehnični parametri
1Tensão nominalnokV12
2Corrente nominalnoA630, 1000, 1250, 1600
3Corrente nominal de interrupção de curto-circuitokA20, 25, 31.5
4Nazivni zapiralni tok kratkega stikakA50, 63, 80
5Corrente nominal de pico suportávelkA50, 63, 80
64s Nazivni vzdržni tok kratkega stikakA20, 25, 31.5
7Nazivna stopnja izolacije
Prenosna napetost močnostne frekvence (pred/po nazivni prekinitvi)kV42 (zlom: 48)
Prenosna napetost udarca (pred/po nazivni zlomu)kV75 (zlom: 84)
8Ocenjeno zaporedje delovanja75 (zlom: 84)
9Vida mecânicaHorários10.000
10Nazivni prekinitveni časi kratkega stikaHorários10.000
11Nazivna zapiralna napetost delovnega mehanizma (DC)V50
12Nazivni izklopni tok delovnega mehanizma (DC)V110, 220
13Kontakt Strokemm110, 200
14Prekoračitev (dolžina stiskanja kontaktne vzmeti)mm11 ± 1
15Trifazna razdelitev in čas odboja pri zaprtjums3,5 ± 0,5
16Odbojni čas zapiranja stikams≤2
17Povprečna hitrost odpiranjam/s≤2
18Povprečna hitrost zapiranjam/s1,2 ± 0,2
19Odpiralni čas (pri najvišji obratovalni napetosti)s0,6 ± 0,2
20Čas zapiranjas≤0,05
21Odpornost glavne zanke vsake fazeμΩ≤0,08
22Dinamični in statični kontakti Dovoljena obraba Kumulativna debelinamm0,1
Namestitev in okoljski pogoji
Tukaj so priporočeni pogoji delovanja zaZN28A-12vezjeguia do disjuntor:
  • Temperatura ambiente: Odklopnik lahko deluje v temperaturnem območju od -30°C do +40°C.
  • Nadmorska višina: Primerno za postavitev do 2000 metrov nadmorske višine.
  • Pritisk vetra: Lahko prenese pritisk vetra do 700 Pa (z ustrezno hitrostjo suhega vetra 34 m/s).
  • Seizmična intenzivnost: Lahko deluje na območjih s stopnjo seizmične intenzivnosti do 8.
Uporaba vakuumskega odklopnika ZN28A-12
Prednosti uporabe vakuumskega odklopnika ZN28A-12
Zaključek
Produtos relacionados
Contator a vácuo de 3,3kV
Contator a vácuo de 3,3kV
Veja agora
Vakuumski napajalnik 3,3 kV
Contator a vácuo de 11kV
Contator a vácuo de 11kV
Veja agora
Vakuumski napajalnik 11kV
Contator de vácuo de baixa tensão
Disjuntor a vácuo de 11kv
Disjuntor a vácuo de 11kv
Transformador de corrente 0-10V
Napajalni transformator 0-10V
Chave de aterramento de 24kV
Chave de aterramento de 24kV
Chave de aterramento de 24kV
Interruptor de aterramento de painel de alta tensão interno de 12kV
Interruptor de aterramento de paintel de alta tensão interno de 12kV