홈 고전압 부품 진공 회로 차단기 ZN28A-12/630-20 выключальнік вакуумнага ланцуга
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
모델: ZN28A-12
OEM 및 ODM 서비스: 사용 가능
인클로저: 파인엘 표준
브랜드: Zhengxi 산하 브랜드, Pineele
양식: 전체 패키지 유형
검토자: Чжэн Джы,파인엘의 선임 전기 엔지니어
게시된 날짜: 4 월 6, 2025
전화 이메일 WhatsApp
  • Ацэнка току: Даступны ў некалькіх бягучых рэйтынгах, у тым ліку 630A, 1000A, 1250A і 1600A, для задавальнення розных патрабаванняў да нагрузкі.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
НіякіПрадметАгрэгаты기술 매개변수
1정격 전압KV12
64S намінае кароткае замыканне, вытрымлівае токка20, 25, 31.5
7Ацэнка ўзроўню ізаляцыі
Частата магутнасці вытрымлівае напружанне (да/пасля намінальнага разрыву)KV42 (пералом: 48)
Уплыў вытрымлівае напружанне (да/пасля намінальнага разрыву)KV75 (пералом: 84)
11Механізм эксплуатацыі намінальнага напружання (пастаяннага току) (пастаянны ток)V50
12Аперацыйны механізм ацэнкі току паездкі (DC)V110, 220
14Overtravel (звяжыцеся з даўжынёй спружыннага сціску)мм11 ± 1
16Звяжыцеся з часам закрыццядруга≤2
17Сярэдняя хуткасць адкрыццяМ/с≤2
19Час адкрыцця (на самым высокім працоўным напружанні)s0,6 ± 0,2
20Час закрыццяs≤0,05
Ўстаноўка і ўмовы навакольнага асяроддзя
  • Ціск ветру: Можа супрацьстаяць ціску ветру да 700pa (з адпаведнай хуткасцю сухога ветру 34 м/с).
  • Сейсмічная інтэнсіўнасць: Можа працаваць у раёнах з узроўнем сейсмічнай інтэнсіўнасці да 8.
Выснова
관련 제품
3.3kV Vacuum Contactor
3.3kV Vacuum Contactor
지금 보기
3,3 кВ вакуум
11kV Vacuum Contactor
11kV Vacuum Contactor
지금 보기
Вакуумны кантактар ​​11 кВ
Low Voltage Vacuum Contactor
Low Voltage Vacuum Contactor
Вакуумны кантактар ​​з нізкім напружаннем
11kv vacuum circuit breaker
11kv vacuum circuit breaker
11 кВ вакуумны выключальнік
0-10V Current Transformer
0-10V Current Transformer
Трансфарматар току 0-10V
24kV Earthing Switch
24kV Earthing Switch
24 кВ -зазямленне перамыкач
12kV Indoor High Voltage Switchgear Earthing Switch