ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker
ZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklis
Modelis: Zn28A-12
Serviços de oem e odm: Disponível
Anexo: Padrão Pineele
Marca: Pineele, Uma Marca da zhengxi
Formulário: „Tipo de Embalagem CombleA“
Avaliado por: Zheng JiArEngenheiro elétrico sênior na pineele
Mais de 18 anos de patirtis Em Projetos e testai de Painéis de Distribuição de Alta Tensão.
Publicado em: 6 de Abril de 2025
Última Atualização: 6 de Abril de 2025
Telefone E-mail WhatsApp
OZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklisyra labai patikimas ir efektyvus įrenginys, skirtas vidutinės įtampos patalpoms, kurių vardinė įtampa yra 12 kV, o 50 Hz dažnis. Zn28A-12Serija atitinka GB1984-89 standartą ir yra skirta užtikrinti optimalią apsaugą nuo perkrovos, trumpų jungčių ir gedimų, užtikrinant prijungtos įrangos saugumą ir ilgaamžiškumą.
Pagrindinės ZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklio savybės
OZn28A-12Vakuuminės grandinės pertraukiklis yra suprojektuotas su dviem pagrindinėmis montavimo formomis: integruota struktūra ir atskirta struktūra.
  • Tensão nominali: TheZn28A-12yra skirtas vardinei 12 kV įtampai, todėl ji yra tinkama vidutinės įtampos pritaikymui pramoninėse ir elektros tinklų sistemose.
  • Corrente nominali: Galima įsigyti keliais dabartiniais įvertinimais, įskaitant 630A, 1000A, 1250A ir 1600A, kad būtų patenkinti skirtingi apkrovos reikalavimai.
ZN28A-12/630-20 Vacuum Circuit Breaker technical parameters and specifications
Techniniai Zn28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklio parametrai
NeDaiktasVienetaiTechniniai parametrai
1Tensão nominaliKV12
2Corrente nominaliA630, 1000, 1250, 1600
3Corrente nominalus de interrupção de curto-circuitoka20, 25, 31,5
4Įvertinta trumpojo jungimo uždarymo srovėka50, 63, 80
5Corrente nominali de pico kupėka50, 63, 80
64s įvertintas trumpojo jungimo srautaska20, 25, 31,5
7Įvertintas izoliacijos lygis
Galios dažnis atlaiko įtampą (prieš/po įvertinto lūžio)KV42 (lūžis: 48)
Poveikis atlaiko įtampą (prieš/po įvertinto lūžio)KV75 (lūžis: 84)
8Įvertinta operacijos seka75 (lūžis: 84)
9„Vida Mecânica“Horários10 000
10Įvertintas trumpojo jungimo srovės lūžio laikasHorários10 000
11Veikimo mechanizmas, kurio vertė uždarymo įtampa (DC)V50
12Veiklos mechanizmas Reitingo kelionės srovė (DC)V110, 220
13Kontaktinis insultasmm110, 200
14„Overtravel“ (kontaktinis spyruoklinio suspaudimo ilgis)mm11 ± 1
15Trifazis padalytas ir uždaro atšokimo laikasMS3,5 ± 0,5
16Kreipkitės į uždarymo atšokimo laikąMS≤2
17Vidutinis atidarymo greitism/s≤2
18Vidutinis uždarymo greitism/s1,2 ± 0,2
19Darbo laikas (esant aukščiausia veikimo įtampai)s0,6 ± 0,2
20Uždarymo laikass≤0,05
21Pagrindinis kiekvienos fazės atsparumas kilpomsμΩ≤0,08
22Dinaminiai ir statiniai kontaktai Leistinas susidėvėjimas kaupiamojo storiomm0,1
Įrengimas ir aplinkos sąlygos
Čia yra rekomenduojamos darbo sąlygosZn28A-12grandinėGuia do disjuntor:
  • Temperatūra ambiiente: Breakeris gali veikti temperatūros diapazone nuo –30 ° C iki +40 ° C.
  • Aukštis: Tinka įrengimui iki 2000 metrų virš jūros lygio.
  • Vėjo slėgis: Gali atlaikyti vėjo slėgį iki 700PA (su atitinkamu sauso vėjo greičiu - 34 m/s).
  • Seisminis intensyvumas: Gali veikti teritorijose, kurių seisminio intensyvumo lygis yra iki 8.
„Zn28A-12“ vakuuminio grandinės pertraukiklio pritaikymas
„Zn28A-12“ vakuuminio grandinės pertraukiklio pranašumai
  1. Patikima apsauga: Su savo dideliu lūžio pajėgumuZn28A-12Teikia patikimą apsaugą nuo perkrovos, trumpų jungčių ir gedimų, užtikrinant kritinės elektrinės infrastruktūros saugumą.
  3. Longa Vida útil: Suprojektuota trukti iki 10 000 operacijų,Zn28A-12Siūlo ilgą tarnavimo laiką, užtikrinantį ilgalaikį našumą ir minimalias pakeitimo išlaidas.
  5. Lanksčios diegimo parinktys: TheZn28A-12gali būti įdiegtas tiek integruotų, tiek atskirtų formų, suteikiant lankstumą skirtingoms skirstomosioms įrenginiams.
Išvada
OZN28A-12/630-20 vakuuminės grandinės pertraukiklisyra labai efektyvus ir patikimas sprendimas apsaugoti vidutinės įtampos elektrines sistemas. Zn28A-12Užtikrina elektros infrastruktūros saugumą ir patikimumą, todėl tai yra pagrindinis elektros įrangos apsaugos visame pasaulyje komponentas.
Produtos relationados
Contator a vácuo de 3,3kV
Contator a vácuo de 3,3kV
Veja Agora
Contator a vácuo de 11kV
Contator a vácuo de 11kV
Veja Agora
Contator de vácuo de baixa tensão
Disjuntor a vácuo de 11kv
Disjuntor a vácuo de 11kv
Transformador de corrente 0-10V
Chave de aterramento de 24kV
Chave de aterramento de 24kV
Interruptor de aterramento de painel de alta tensão interno de 12kV